kocaeli , 23-02-2020

Hayal’de Hakan Peker rüzgarı esti

Bir döneme şarkıları ve danslarıyla damga vuran Türk Pop Müziği’nin önemli isimlerinden Hakan Peker, Hayal Kahvesi Kocaeli’de hayranlarına eşsiz bir müzik gecesi yaşattı

16:57:27 | 2019-01-25

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

SAHNE FOTOĞRAFLARI: MEHMET ALİ ÖKSÜZ

 

‘İyi yemek iyi müzik’ sloganıyla yola çıkan, Kocaeli’nin sevilen eğlence mekanlarından biri haline gelen Hayal Kahvesi, Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Hakan Peker’i Kocaelililer’le buluşturdu. Şarkıları ve danslarıyla bir döneme damgasını vuran Hakan Peker’i dinlemek isteyen hayranları, saatler öncesinden konser alanını doldurdu.

 

 

TEMPO HİÇ DÜŞMEDİ

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Hakan Peker ilk olarak ‘Unutuluyor mu Aşklar’ şarkısını seslendirdi. Sevilen sanatçı “Yıllar sonra Kocaeli’de sahne almaktan dolayı çok heyecanlıyım. Burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim” dedi. Peker, gecenin devamında bir zamanlar dillerden düşmeyen ‘Bir efsane’, ‘Karam’, ‘Kelimeler Yetmez’, ‘Karamela’ şarkılarını da seslendirdi. Eğlencenin temposunun hiç düşmediği konser geç saatlere kadar devam ederken, Hakan Peker enerji dolu sahne performansıyla hayranlarından tam not aldı.
ETİKET :   hayal kahvesi kocaeli hakan peker konser eğlence mekan müzik

Tümü