kocaeli , 22-01-2020

Haqqo Chati’ye görkemli açılış

MRC Holding’in sahibi Hüsamettin Örkmez ve ortağı Moazz el Hayek’in sahibi olduğu Haqqo Chati, yoğun katılımla açıldı

16:50:07 | 2019-06-21

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

MRC Holding’in sahibi Hüsamettin Örkmez, ortağı Moazz el Hayek’le birlikte Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Sokak’ta Haqqo Chati isimli restoranını açtı. Dubai, Bahreyn, Arabistan, İsviçre gibi ülkelerde de açılması planlanan Haqqo Chati’nin ilk restoranının açılışına Ak Parti Yalova eski Milletvekili Temel Coşkun, Dünya Yatırımcı Sanayi İş Adamları Derneği Genel Başkanı Ahmet Kızılöz, İl Kültür Turizm eski Müdürü Adnan Zamburkan, Hababam Sınıfı’nda rol alan oyuncu Tuncay Akça ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İLK HEDEFİMİZ AİDİYET

Haqqo Chati’nin işletmecisi Göksun Göker, açılışta yaptığı konuşmada, “Markamızın başlangıcında bizim ilk hedefimiz aidiyet. Evinizdeki konforu ve samimiyeti burada sizlerle paylaşmak istiyorum. Burada bulunan herkese katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.Göker’in ardından konuşan MRC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Örkmez “Sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağız” derken ortağı Moazz el Hayek ise “Burada bulunan herkese çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyelerinin kurdele kesilmesiyle birlikte Haqqo Chati resmen açılmış oldu.

 

DÜNYA LEZZETLERİ BİR ARADA 

Göksun Göker’in işletmeciliğini yaptığı Haqqo Chati’de istediğiniz kahvaltı tabağını, serpme kahvaltıyı ya da yöresel kahvaltıyı tercih edebilirsiniz. Hiçbir tatlandırıcı ve katkı maddesi barındırmayan Fransa, İtalya, Meksika ve Arap Mutfağı’ndan dünya lezzetlerini bulabileceğiniz gibi Hatay, Lübnan ve Fas mutfağından mezelerden de tadabilirsiniz. 40 personelle hizmet verecek olan Haqqo Chati, haftanın her günü ­07.00-02.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet verecek.

 

ETİKET :   MRC Holding Hüsamettin Örkmez Haqqo Chati yemek lezzet cafe restoran mekan izmit kocaeli