kocaeli , 27-01-2021

Hamza Bebek için son dönemeç

SMA Tip Bir hastası Hamza Bebek için başlatılan yardım kampanyasında son viraja girildi. İhtiyaç duyulan paranın sadece yüzde 9’u eksik. Haydi Kocaeli Hamza bebek nefes alsın diye son bir destek gerekiyor

13:39:46 | 2021-01-12

Başiskele’de ikamet eden Şeyma-Raif Abuljoud çiftinin bebekleri, 20 aylık Hamza bebek için son viraja girildi. Ölümcül bir kas hastalığı olan SMA TİP1 tanısı konulan ve Amerika’ya giderek tedavi olması gereken Hamza bebeğe nefes olmak isteyen binlerce insan yardım kampanyasına büyük destek verdi. İhtiyaç duyulan 2.4 milyon dolara çok yaklaşıldı. Hortumla beslenen ve oksijen tüpüne bağlı olarak nefes almaya çalışan Hamza Bebeğin tedavisi için gereken paranın sadece yüzde 9’u eksik. Kampanya düzenleyicileri ve aile, yüzde 9’un tamamlanması için yardımseverlerinden son bir hareket bekliyor.

2 yaşını doldurmadan Amerika’daki ilaç tedavine başlaması gereken Hamza bebek için başlatılan yardım kampanyası devam ediyor. Hamza’nın çok az vakti kaldı.

Aile tüm Kocaeli halkından ve Türkiye’den destek bekliyor. Destek olmak için Instagram’da açılan @hamzayasasin hesabından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Kampanya için KuveytTürk Bankası’nda anne Şeyma Abuljoud adına açılan aşağıdaki hesaba destek verebilirisiniz.

 

IBAN numarası: TR30 0020 5000 0966 7265 5000 01
ETİKET :   hamza bebek sma hastası kas tastalığı bağış yardım destek amerika abd tedavi

Tümü