kocaeli , 25-08-2019

GTÜ'ye yeni eğitim kampüsü

Gebze Teknik Üniversitesi'ne Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından yapılması planlanan eğitim kampüsünün protokol imza töreni yapıldı

17:23:09 | 2018-08-14

Eğitime %100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü protokol imza töreni, gerçekleştirildi. 

Kocaeli Valiliği’nde gerçekleştirilen imza törenine;  Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Yıldırım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Özer Öz, Yılport Gebze Kamu ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Bahri Kaya ve Avukat Mübeccel Öztürk katıldı.

YILPORT'A TEŞEKKÜR EDİYORUM

Eğitime verilen katkıları takdirle karşıladığını belirten Vali Aksoy; “Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü içerisinde Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü yapılmak üzere bir protokol imzalıyoruz. Yaklaşık olarak 25 bin metrekare kapalı alanı olacak bir eğitim kampüsünü hayata geçirmek için çalışmalar gerçekleştiriliyor. Yılport hem Kocaeli’de, hem de Türkiye’nin farklı bölgelerinde eğitime katkı sunan bir kuruluşumuz. Bu anlamda eğitime katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diyerek, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un konuşmalarının ardından Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokolü imzalandı.
ETİKET :   Gebze Teknik Üniversitesi Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy gtü Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü

Tümü