Gölcük Rotary, Tören’e emanet

Gölcük Rotary Kulübü’nün 2018-2019 yılı devir teslimi düzenlenen törenle yapıldı

14:21:22 | 2018-07-05

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

DAVETLİ AKINI

Gölcük Rotary Kulübü’nün 2018-2019 devir teslim töreni gerçekleşti. 2017-2018 dönem başkanı Uğur Saral, görevi 2018-2019 dönem başkanı Ümit Tören’e devretti. Başiskele’deki Wellborn Luxury Hotel’de yapılan devir teslim törenine; iş adamı ve otelin sahibi Haluk Ulusoy ile eşi Şebnem Ulusoy, Rotart 2420. Bölge Sorumlusu Kaan Kobakoğlu ve eşi Esra Kobakoğlu, geçmiş dönem İzmit Rotary Kulübü Başkanı Çağdaş Büyükyılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, gazeteci-yazar Mevlüt Soysal ve çok sayıda rotary üyesi katıldı.

 

PLAKET VERİLDİ

2017-2018 dönem başkanı Uğur Saral ve 2018-2019 dönem başkanı Ümit Tören’in ev sahipliğindeki gecede konuklar kapıda karşılandı, kendilerine ayrılan masalarda kusursuz bir şekilde ağırlandı. Uğur Saral ve Ümit Tören’in örnek ev sahipliği sergilediği gecede ilk olarak Gölcük Rotary Kulübü’ne katkıda bulunan üyelere plaket verildi.

 

KUTLU’YA KRİSTAL NİŞAN

2420. Bölge geçmiş dönem Guvernörü ve geçmiş dönem vakıfbaşkanı Haluk Ulusoy da gecede plaket alanlar arasındaydı. Ulusoy, Uğur Saral’ın elinden plaketini aldıktan sonra geçmiş dönemlerde Rotary Kulübü’nde başkanlık yapmış olan İhsan Kutlu’ya kristal nişanı takdim etti. Ulusoy “İhsan Abiye kristal nişanı vermek bana nasip oldu. Kendisi Rotary’nin kurallarını hayatının tamamına uygulamış ve dörtlü özdenetime uygun olarak yaşamış bir insandır” ifadelerini kullandı.

 
Haluk Ulusoy

 

BEKLENTİ DUYMADAN BAŞARIYORUZ

2017-2018 dönem Başkanı Uğur Saral, plaket dağıtımının ardından konuşmasına “Sevgili Rotaryen ailem” diyerek başladı. ‘Rotary Fark Yaratır’ mottosuyla yola çıktıklarını belirten Saral, Rotary çatısı altında önemli işler başardıklarını ve tüm bunları beklenti duymadan yaptıklarını ifade etti. Saral ayrıca yeni dönem başkanı Ümit Tören’e her zaman yardımcı olacağını belirtti ve kendisine başarılar diledi.


Uğur Saral 

 

ANNEME DESTEK OLACAĞIM

Gölcük Rotary Kulübü’nün exchange öğrencisi olarak Brezilya’ya giden Ümit Tören’in oğlu Efe Baran Yöndem annesinin çok başarılı olacağını belirtti. Yöndem “Annem, bugüne kadar bana her zaman koşulsuz destek oldu. Brezilya’ya gittiğimde bile desteğini esirgemedi. Bugüne kadar bana destek olan anneme Gölcük Rotary Kulübü Başkanlığı gibi zor bir görevde bu kez ben destek olacağım” dedi.


Efe Baran Yöndem

 

UĞUR BAŞKAN ÇITAYI YÜKSELTTİ

2018-2019 dönem başkanı Ümit Tören yola ‘Rotary Fark Yaratır’ mottosuyla çıktıklarını ve onurlu bir görevi devraldığını söyledi. Tören, “Hayatımdaki boşluğu Rotary ile doldurdum ve burada herkesle büyük bir aile olduk. Birbirimize kenetlendik. Bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Geçmiş dönem başkanımız Uğur Saral, yapmış olduğu çalışmalarla çıtayı yükseltti” şeklinde konuştu.


Ümit Tören 

 

ÜMİT TÖREN KİMDİR?

Ümit Tören 20 Kasım 1969 Karamürsel doğumlu. Trakya Üniversitesi İşletme mezunu olan Tören, İstanbul’da Türk Sigorta Enstitüsü’nde uzmanlık eğitimi aldı. Uzun yıllar İstanbul’da özel sektörde çeşitli sigorta şirketlerinde çalışan Ümit Tören, babası Mehmet Tören’in vefatının ardından Karamürsel’e geri döndü. Babasının şirketinin başına geçti. 15 yıldır şirketi yönetiyor. Bir oğlu var.

 

 

 

ETİKET :   gölcük rotary kulübü ümit tören uğur saral wellborn luxury hotel guvarnör rotaryen