kocaeli , 18-02-2020

Gölcük Aile Konak’tan geleneksel halk iftarı

Gölcük Ford Sapağı karşısında hizmet veren Aile Konak Hastanesi, gelenekselleştirdiği halk iftarlarının dördüncüsünü gerçekleştirdi. İftar programına yaklaşık 2 bin kişi katılım gösterdi

09:58:03 | 2018-06-07

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi geleneksel hale getirdiği organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Aile Konak Hastanesi, tüm halkın davetli olduğu dev bir iftar programı hazırladı. Programa Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Şahin Talus, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altuntaş, Aile Konak Hastanesi Veysel Besnili ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

 

KOMŞULARIMIZ EN GÜZELİNE LAYIK

Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus iftar öncesi gerçekleştirdiği konuşmasında, “ Bugün 4. geleneksel iftar programımızı yapıyoruz. Biz bu yola 4 yıl önce çıktık.  4 yıl önce 750 kişiyle iftar yaptık, geçtiğimiz yıl bin 500 komşumuz bugün de 2 bin kişinin üstünde komşumuzu ağırlıyoruz. Size servis yapan hastane çalışanlarıdır. Sizinle bu ortamı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Allah razı olsun bizleri sahiplendiniz. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

“RAMAZAN AYI HOŞGÖRÜ AYIDIR”

Talus’un ardından kürsüye çıkan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Aile Konak Hastanesi’ne teşekkür ediyorum. Ramazan ayı hoşgörünün doruğa çıktığı bir ay. Bir kez daha hastanemizin yöneticilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum. Her birinizin yaklaşan Kadir Gecesi ve bayramını kutluyorum” dedi.

 

BİRLİK BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Ellibeş’in ardından Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş yaptığı konuşmada, “Mübarek bir aydayız. Bu güzel günde bizleri bir araya getiren Konak Hastanesi yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlik beraberliğimiz daim olur. Güzel etkinliğe katılan herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

BESNİLİ TEŞEKKÜR ETTİ

Programda konuşan Başhekim Veysel Besnili, “Ramazan barış, sevgi ve paylaşma ayıdır. İslam dünyasına barış ve huzurun hakim olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Katılımızdan ötürü çok teşekkür ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

 

YOĞUN KATILIM

Aile Konak Hastanesi’nin düzenlediği geleneksel üçüncü halk iftarı organizasyonuna halkın yanı sıra protokolden de yoğun katılım gerçekleştirildi.  Yoğun katılımın olduğu organizasyonda, tüm hastane personeli hizmet verdi. Aile Konak Hastanesi önü iftarın yapıldığı zamanda trafiğe kapatıldı ve ulaşım farklı noktadan hizmet verdi.

ETİKET :   gölcük aile konak hastanesi Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Gölcük Aile Konak Hastanesi Başhekimi Veysel Besnili