kocaeli , 28-05-2020

‘Göktaşı’ oyuncuları İzmitlilerle buluştu

Şafak Sezer’in başrolü paylaştığı, Caner Erzincan’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Göktaşı filminin İzmit’te gösterimi yapıldı

11:31:29 | 2018-10-04

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

28 Ekim Cuma günü vizyona giren yerli komedi filmi Göktaşı filminin oyuncuları, İzmit’te sinemaseverlerle buluştu. Symbol AVM’de bulunan Cinemarine’deki gösterime oyuncular Ayhan Taş, Ceyhun Fersoy, Mehmet Esen, Mustafa Çelik, Nilay Toprak ve Melek Eylem Tanrıver katıldı. İlk 3 günde 103.470 seyirciye ulaşmayı başaran filme sinemaseverlerin ilgisi büyük oldu.

 

SAMİMİ BİR ORTAMDA FİLM ÇEKTİK

Oyunculardan Ayhan Taş, filmin nasıl ortaya çıktığını anlattı. Taş “Filmi Kırklareli’nin Armağan Köyü’nde çektik. Tüm ekip hep beraber bir otelde kaldık. İstanbul’da bir çekim olduğu zaman işi biten evine gidiyor ama şehir dışında beraber kalıyorsunuz. Böyle çok daha güzel oluyor. Hem set hem de set arkasında çok sıcak samimi bir ortam vardı” dedi. Filmin gösterime girdikten sonra olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Ayhan Taş “Şuanda her şey istediğimiz gibi gidiyor. Filme büyük bir ilgi var. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Seyirci sayısının daha da artmasını öngörüyoruz.” şeklinde konuştu.

 
ETİKET :   göktaşı filmi şafak sezer ayhan taş symbol avm cinemarine

Tümü