kocaeli , 25-08-2019

Geleceğin yıldızları TED’de yetişecek

TED Kocaeli Koleji, yetenek avına çıktı. ‘Multi Arts Academy’ ve ‘Multi Sports Academy’de geleceğin yıldızları yetişecek

17:34:36 | 2017-10-16

TED Kocaeli Koleji, geleceğin yıldızlarını ortaya çıkarmak için yaptığı çalışmalara her geçen gün yenilerini ekliyor. TED Kocaeli Koleji şimdi de Kocaeli’de yaşayan tüm çocukları kapsayacak 2 büyük projeye başlıyor. Hayal Sahnesi ve Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle gerçekleştirilecek ‘Multi Arts Academy’ ve ‘Multi Sports Academy’ projeleri start aldı. Çocuklarınızın spor yapmasını ya da sanatla ilgilenmesini, daha da önemlisi yeteneklerini keşfetmesini istiyorsanız, TED Kocaeli Koleji’nin hayata geçirdiği bu iki projede hemen yerinizi ayırtın.

SPOR KURSLARI 

Cumhuriyetin kurucusu Yüce Atatürk’ün, “Bütün millet ve memleket evlatlarını sportmen yapabilmek için sarf edilen çalışmanın ehemmiyet ve kutsiyeti aynı derecede kıymetli ve mühimdir” cümlesini kendisine şiar edinen TED Kocaeli Koleji, Türkiye’nin tanınmış spor okullarından ‘Geleceğin Yıldızları’ ile işbirliğinde ikinci yılına girdi. İki eğitim devinin birlikte organize ettiği ‘Multi Sports Academy’ projesinde yüzme, basketbol, jimnastik ve voleybol branşlarında kurslar açılacak. Kocaeli’de yaşayan 5-14 yaş arası bütün çocuklar bu kurslarda üst düzey spor eğitimi alma imkânı bulacak.

 

TED Kocaeli Koleji, Geleceğin Yıldızları ile birlikte hayata geçirdiği ‘Multi Sports Academy’de, çocukların örnek alabileceği liderlik özelliklerine sahip koçlarla birlikte dinamik, eğitici ve eğlenceli ortamlar yaratacak. Çocuklara pek çok alanda kendilerini geliştirme fırsatı sunacak olan proje kapsamında; iyi dinleme, empati kurma, kendini doğru ifade etme gibi özellikler de kazandırılmaya çalışılacak. Her branşta en az 2 antrenörle çalışacak öğrencilere lisanslı sporcu olma yolu da açılacak.

Multi Sports Academy’de öğrencilere lisanslı sporcu olma yolu da açılacak.

 

SANAT EĞİTİMLERİ

Sanat alanındaki hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençlere bale, modern dans, ses–vokal, piyano, klasik gitar-elektro gitar, keman, bateri, elementer hareket ve müzik pedagojisi (orf) ile yan flüt branşlarında eğitimlerin verileceği ‘Multi Arts Academy’ projesi ise Hayal Sahnesi işbirliğinde hayata geçiriliyor. Gençlere profesyonel bir eğitim hatta uluslararası diploma imkanı sunan Hayal Sahnesi, TED Kocaeli Koleji güvencesiyle farklı bir anlayışı da ilimize getiriyor.

Multi Arts Academy, hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençleri bekliyor.

 

TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ

Ankara’da 14 yıldır verdiği kaliteli eğitimle Türkiye’nin sanat alanında kendini ispatlamış okullarından biri olan Hayal Sahnesi; 2011 yılında İngiltere West London Üniversitesi’ne bağlı London College of Music’in (LCM) Ankara ve İç Anadolu’daki yetkili eğitim ve sınav merkezi unvanını kazandı. 2013 yılında LCM ile yapılan anlaşma çerçevesinde Ankara ve diğer illerdeki kurumlara eğitim merkezi yetkisi verme olanağını yakalayan Hayal Sahnesi, çocuklara uluslararası bağlamda kendilerini kanıtlama fırsatı da sunuyor.

Multi Arts Academy’de bateri eğitimi de verilecek.

 

ULUSLARARASI DİPLOMA

İngiltere West London Üniversitesi’ne bağlı bir sertifika ve diploma programı olan LCM’de 8 seviyeden oluşan programı tamamlayan öğrenciler, uluslararası akreditasyona (denklik) sahip diploma almaya hak kazanıyor. LCM’nin ön lisans, lisans ve yüksek lisans programları da bulunuyor, yılda bir kere düzenlenen sınavlar İngiltere’den gelen bir heyet tarafından gerçekleştiriliyor. Hayal Sahnesi, Kocaeli’de TED Kocaeli Koleji ile birlikte gerçekleştireceği bu projeyle çocukların yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olacak.

Geleceğin Yıldızları işbirliğinde açılacak Multi Sports Academy’de yüzme branşında da kurslar yer alacak.

 

SINIRLI KONTENJAN

TED Kocaeli Koleji’nin açtığı Multi Sports Academy ve Multi Arts Academy için sınırlı sayıda kontenjan var. Çocuklarını şan, modern vokal, bale, modern dans, gitar, bateri, keman, piyano, flüt ve müzik pedagojisi branşlarında eğitimlerin verileceği Multi Arts Academy’ye kayıt ettirmek isteyen aileler, 0534 852 87 07 numaralı telefondan bilgi alabilir. Geleceğin Yıldızları projesiyle ilgili bilgi almak için ise 0850 450 1989 numaralı telefonları tuşlayabilir ya da Fatih Mahallesi, Galip Erenoğlu Caddesi Yuvacık/Başiskele adresinde bulunan koleji ziyaret edebilirsiniz.
ETİKET :   ted koleji kocaeli sanat spor eğitim

Tümü