kocaeli , 25-08-2019

Gazanfer Bilge'de mezuniyet heyecanı

Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı mezunları düzenlenen mezuniyet töreni ile eğitimlerini tamamladılar.

10:19:15 | 2018-06-08

Altınkemer Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Dr. Öğrt. Üyesi Fatih Yakut, öğrenciler ve veliler katıldı. 

Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Fatih Yakut’un açılış ve selamlama konuşmaları ile devam etti. Ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yaptığı konuşmada, öğrencilerimizi Huzurun Başkent’i Karamürsel’de ağırlamanın verdiği mutluluktan ve memnuniyetinden bahsederek, okul yaşamlarının bitmesi ve gerçek dünyanın başlaması üzerine kendilerine öğütlerde bulundu. Konuşmaların sonunda 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı okul birincisi duygu ve düşüncelerini anlatan konuşmasını yaptı. Son olarak öğrencilere mezuniyet belgelerinin dağıtılması ile birlikte özlemle beklenen o özel ana gelinerek kepleri gökyüzü ile buluşturdular.

 
ETİKET :   Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım mezuniyet

Tümü