kocaeli , 19-01-2020

Fotoğraf sanatçısı Timuçin’den önemli tüyolar

Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği üyeleri, fotoğraf sanatçısı İsmail Hakkı Timuçin'in konuk olduğu atölye çalışmasında buluştu

14:12:17 | 2019-02-21

HABER: EYLEM SELVİ ARI 

Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD) üyeleri, Gölcük’teki dernek binasında düzenlenen atölye çalışmasında bir araya geldi. İlimizin tanınmış fotoğraf sanatçısı aynı zamanda Kocaeli Life Dergisi’nin de fotoğraflarını çeken İsmail Hakkı Timuçin’in konuk olduğu atölye çalışmasında Timuçin, ‘Su ve damlalar ile ilgili uygulamaları çekim teknikleri’ hakkında katılımcılara bilgi verdi.

 

Atölye çalışması başlamadan önce bir selamlama konuşması yapan dernek başkanı İsmail İkiz, daha önce pek çok ünlü fotoğrafçıları ağırladıkları etkinlikler yaptıklarını söyledi, “Bundan sonra artık eğitimlere ağırlık vereceğiz. Üyemiz olan İsmail Hakkı Timuçin ile bunun startını veriyoruz. Geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

 

 

YARIŞMA DUYURUSU

Dernek başkanı İkiz, Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK)’ın merhum fotoğraf sanatçısı Suha Kocaoğlu anısına düzenlediği ‘Suha Kocaoğlu Kupası-Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın da duyurusunu yaparak ‘Yarışmaya katılmak isteyenler eserlerini 13 Nisan’a kadar KASK’a teslim etmeli” dedi. Konuşmanın arından fotoğraf sanatçısı İsmail hakkı Timuçin söz alarak, katılımlarından dolayı fotoğraf severlere teşekkür etti.

 

UYGULAMALI ANLATTI

Bugüne kadar çekmiş olduğu damla fotoğraflarını slayt gösterisi olarak katılımcılara izleten Timuçin, daha sonra kurduğu düzenek ile damla fotoğraflarının nasıl çekilmesi gerektiğini uygulamalı olarak anlattı.
ETİKET :   Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği GFSD İsmail Hakkı Timuçin İsmail İkiz

Tümü