kocaeli , 27-01-2020

Fatma ile Ahmet evliler kervanına katıldı

Gazeteci Ahmet Oğuz, Çayırova Şişecam Tesisleri’nde gerçekleşen muhteşem düğün töreninde Fatma Tekin ile hayatını birleştirdi

16:33:44 | 2018-07-09

Kulis Haber Gazetesi, Little Sezer Gebze Şubesi ve Değirmen Cafe sahiplerinden, Gebze Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Oğuz, Fatma Tekin ile dünya evien girdi. Çayırova Şişe Cam Tesisleri’nde gerçekleşen düğün törenine bini aşkın seçkin davetli katıldı. Halay ve oyun havaları ile start alan düğün töreni muhteşem havai fişek gösterisi ile son buldu.

ŞAHİTLERDEN BİRİSİ GÜLALTAY OLDU

Ahmet Oğuz’un düğün törenine iş, spor, basın ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Çiftin nikâh şahitleri arasında Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım, AK Parti Gebze İlçe Başkanvekili Mahmut Yandık, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ve işadamı Semih Tufan Gülaltay yer aldı. Düğünün başından sonuna kadar Oğuz Ailesi ile birlikte olan Gülaltay, genç çifte hayat boyu mutluluk diledi.

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Ahmet Oğuz’un babası İdris Oğuz, oğluna düğün hediyesi olarak Kuran-ı Kerim, Türk Barağı ve silah hediye etti. Gebze’nin seçkin mekânlarından Şişecem Tesisleri’nde yapılan düğün töreni renkli görüntülere sahne oldu. Davetliler, Fatma ve Ahmet’in en güzel gününe şahitlik ederken, keyifli bir gece geçirdi. Düğün töreni havai fişek gösterisi ile son bulurken, genç çift düğün sonrası balayı için Antalya’ya hareket etti.
ETİKET :   Gebze Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Oğuz fatma tekin

Tümü