Ev yemeği için yeni adresiniz; Karaçetin Ev Yemekleri

PAYLAŞ

Fastfood ve hazır gıda tüketmekten bıktıysanız, sağlıklı beslenmek istiyorsanız İzmit şehir merkezinde açılan Karaçetin Ev Yemekleri hizmete açıldı

 

Otomotiv sektöründe yaptığı işlerle tanınan Kerem Karaçetin, gıda sektörüne adım attı. İzmit şehir merkezinde Fevziye Camii yanında Cumhuriyet Caddesi No:88 adresinde Karaçetin Ev Yemekleri restoranını açan Kerem Karaçetin, hijyenik bir ortamda en kaliteli malzemelerle hazırlanan yemekleri tatmak isteyenleri bekliyor. 3 katlı 205 metrekarelik alanda hizmet verecek olan Karaçetin Ev Yemekleri’nde 8 personel hizmet verecek. 90 kişi kapasiteli lokantanın bodrum katı mutfak olarak hizmet veriyor. Yemekler burada yapılarak taze taze servise hazır hale getiriliyor.

14 ÇEŞİT YEMEK VE DÖNER

Ev yemeklerinin tamamını kadın aşçıların yaptığını söyleyen Kerem Karaçetin, ayrıca lokantalarında döner de bulunduğunu ve bu konuda iddialı olduklarını söyledi. Ustasının maharetli elleriyle hazırlanan döner, ilk günden büyük beğeni kazandı. Her gün zeytinyağlı-sulu ve etli olmak üzere 14 çeşit yemeğin ikram edileceği lokantada hijyen ve lezzet ön planda. Karaçetin Ev Yemekleri, Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü 08.00 ile 16.00 saatleri arasında hizmet verecek.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Karaçetin Ev Yemekleri’nin açılış merasimine; İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit İlçe Müftüsü Musa Bilgiç, AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek, İZLİDER Başkanı Cem Gökmen, bazı esnaflar ve işletme sahibi Karaçetin’in yakınları ile dostları katıldı. Vuslat Özal’ın sahibi olduğu Tatlı Düşler Organizasyon katkılarıyla açılışı gerçekleşen Karaçetin Ev Yemekleri’nin açılışında konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Ticaret çok zor bir iş. Özellikle yemek sektörü daha zor.  Sizden dileğim hijyenik olmanız ve kaliteye dikkat etmenizdir. 2018’in sizlere hayırlı ve bol kazançlı bir yıl olmasını diliyorum. Cuma günün bereketiyle iş yerimizin açılışı hayırlı olsun” dedi.

Ardından ilçe müftüsü Bilgiç’in duaları eşliğinde iş yerinin açılış kurdelesi kesildi. Protokol üyeleri, açılış sonrası ev yemeklerinden tattı.

Bir Cevap Yazın