Erkan Sokak esnafı iftarda buluştu

Mehmet Ali Paşa Mahallesi Erkan Sokak esnafı, bu yıl da geleneği bozmadı, iftarda buluştu. Hayat’ın Mutfağı’nda gerçekleşen iftar programına katılım yoğun oldu

13:32:57 | 2018-06-08

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Erkan Sokak’ta bulunan esnaflar, birlik beraberliklerini pekiştirmek için iftar sofrasında buluştu. Aynı sokakta hizmet veren ev yemekleriyle meşhur Hayat’ın Mutfağı’da bir araya gelen esnaflar, keyifli bir Ramazan akşamı geçirdi. Nurhayat Sarı ve mimar Ahmet Sarı’nın sahibi olduğu Hayat’ın Mutfağı’nda bir araya gelen yaklaşık 30 esnaf, Nurhayat Sarı ve ekibinin hazırladığı mercimek çorbası, kuzu tandır, pirinç pilavı, taze fasulye ve baklava tatlısıyla iftar yaptı.

ÖRNEK EV SAHİPLİĞİ

İftar programını organize eden Ahmet Sarı ve Nurhayat Sarı, misafirlerini en iyi şeklide ağırladı. Yemeğin ardından çay eşliğinde geç saatlere kadar sohbet eden Erkan Sokak esnafları, Ramazan ayının ruhuna yakışır şekilde komşuluk ilişkilerini de güçlendirdi. İftar programına; Kocaeli Life Dergisi, 4M Mimarlık, Aşkın Birkan Mimarlık, Zincirlikuyu İnşaat, Bektaş İnşaat, Ertürk Ticaret, Mega FM, Özüer Büro Makinaları çalışanları ile mimar Mevlüt Sarı ve Hayat’ın Mutfağı çalışanları katıldı.

 

 

 

ETİKET :   hayatın mutfağı kocaeli life iftar