kocaeli , 28-05-2020

Engin Kuyumculuk’tan büyük fırsat

İlimizin en köklü markalarından Engin Kuyumculuk, pırlanta ürünlerinde yaptığı dev kampanyayla, özellikle kadın müşterilerinin yüzünü güldürdü

14:05:25 | 2019-11-07

Mücevherat alanında ilimizin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Engin Kuyumculuk, kasım ayını dev bir kampanyayla pırlantaseverleri karşıladı. Ürün gamında her zaman sektörün en trend modellerine yer veren Engin Kuyumculuk, kasım ayı boyunca sürecek kampanyasıyla pırlantalı ürünlerinin fiyatlarını yarıya indirdi. En çok satan pırlantalı modellerde kasım ayına özel yüzde 50 indirim yapan firma, buna ilave olarak müşterilerine 8 taksit imkanı da sunuyor.

 

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Engin Kuyumculuk sertifikasına sahip ve tamamı garantili olan ürünlere ilginin büyük olduğunun altını çizen Engin Kuyumculuk yetkilileri, “Kocaeli’de pırlantası olmayan kadın kalmasın. Güzelliğine ışıltı katmak isteyen tüm kadınları ürünlerimizi incelemeye ve bu cazip fiyatlardan yararlanmaya davet ediyoruz” dedi. 30 Kasım’a kadar devam edecek kampanya için Engin Kuyumculuk’u ziyaret edebilir ya da www.enginkuyumculuk.com/firsat-urun-listesi adresinden birbirinden şık ürünleri inceleyebilirsiniz.

 
ETİKET :   pırlanta indirim kampanya büyük fırsat takı tasarım kuyumculuk Engin Kuyumculuk kocaeli

Tümü