kocaeli , 25-05-2019

En yakın arkadaşımız, sırdaşımız; babamız…

Tuğçe-Zeynep Timuçin, babaları fotoğraf sanatçısı İsmail Hakkı Timuçin’in Babalar Gününü şu sözlerle kutladı: “En yakın arkadaşımız, sırdaşımız babamız, seni çok seviyoruz”

14:00:46 | 2018-06-14

Babalarımız…

Sırtımızı güvenle yasladığımız bir dağdır babalarımız…

Her ne olursa olsun her zaman arkamızda olduklarını biliriz.

Onların o mübarek elleri her zaman üzerimizdedir, bazen biz görmesek de…

Varlıkları bize güç verir…

Babalarımız; hiçbir zorluk karşısında yıkılmamayı, düştüğümüzde ayağa kalkmayı, tüm güçlüklere rağmen dimdik durmayı öğretir bize.

Hayata karşı duruşumuzda, başarımızda, mutluluğumuzda payları o kadar büyüktür ki…

Babalar Günü dolayısıyla tüm babaların gününü kutlarken çalışma ekibimizin bir parçası olan usta fotoğraf sanatçısı İsmail Hakkı Timuçin’i güzeller güzeli kızları Tuğçe ve Zeynep Timuçin anlattı.

İşte Tuğçe ve Zeynep’in kaleminden babaları İsmail Hakkı Timuçin:

“Sevgili Babacığımız;
Bize bu zamana kadar verdiğin sevgi ve emekler için sana çok teşekkür ederiz. Yeri geldiğinde en yakın arkadaşımız, sırdaşımız oldun. Bazen de en büyük kavgaları seninle ettik. Yaptığımız iyi ya da kötü her şeyde bize destek verdiğini kapı gibi arkamızda durduğunu hep hissettik. Dünyadaki en iyi ve en huysuz tatil arkadaşısın. Sen bu kadar disiplinliyken bizim bir o kadar rahat olmamız seni çileden çıkarsa da evlat bu, atsan atılmaz satsan satılmaz.
 Yani uzun lafın kısası senin gibi bir babaya sahip olduğumuz için dünyanın en şanslı çocuklarıyız. Seni çoook ama çoook seviyoruz iyi ki bizim babamızsın. Bize kattığın her şey için sana çok teşekkür ederiz. Babalar Günün kutlu olsun, daha nicelerini birlikte yaşamamız dileği ile… “

 

 
ETİKET :   babalar günü haziran tuğçe timuçin zeynep timuçin ismail hakkı timuçin fotoğraf sanatçısı

Tümü