kocaeli , 19-09-2020

Down sendromlu çocuklardan yaşlılara sürpriz

Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla down sendromlu çocuklar İzmit Belediyesi’nin Yahya Kapan Mahallesi’nde ki Emekli Evi’ne ziyarette bulunarak yaşlılara karanfil verdi

14:56:56 | 2019-10-02

Down sendromlu çocukların bu anlamlı davranışı, yaşlıları hem mutlu etti hem de duygulandırdı. Dünya Yaşlılar Günü Dolayısıyla down sendromlu çocuklar Gizem Uygun, Ahmet Talha Erdem ve Kadir Engin Bayraktar, İzmit Belediyesi’nin Yahya Kaptan’daki Emekli Evi’ne giderek ziyarette bulundu. Down sendromlu çocuklar ziyarette yaşlılara karanfil vererek ellerini öptü. Çocukların bu ince davranışı yaşlıları çok mutlu etti.

 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

 

Bu ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren 73 yaşındaki “Çok mutlu olduk. Yaşlı olmaktan dolayı da çok mutluyum. Bizleri unutmayan çocuklarımıza teşekkür ederim” dedi. 61 Yaşındaki Fatma Demircan ise “Kendimi 25 yaşında gibi hissediyorum çocuklarımızın ziyaretlerinden dolayı çok mutlu oldum” ifadelerinde bulundu. 85 yaşındaki Rüştü Onaran ise çok duygusal anlar yaşadığını ifade ederek çocuklara teşekkür etti.
ETİKET :   çocuklar emekli evi yaşlılar günü duygusal anı sevinç mutluluk paylaşım ziyaret kocaeli

Tümü