kocaeli , 23-11-2020

DoubleTree by Hilton Otel’de yılbaşı partisi sizi bekliyor

Yeni yıl hazırlıkları tamamlandı. Şıklığı ve zarafetiyle dikkate çeken DoubleTree by Hilton Kocaeli Otel’i sizlere yılbaşı partisiyle eğlenceli ve konforlu bir gece sunmaya hazır

13:09:34 | 2019-12-24

Yeni yıla sayılı günler kalırken DoubleTree by Hilton Kocaeli Otel’i ziyaretçilerine kaçınılmayacak fırsatlar sunuyor. Eğlenceli saatler ve leziz menüsüyle sizleri karşılamaya hazır. Özel DJ-perküsyon performansının yanı sıra; kokteyl prolonge menü ve limitsiz yerli alkol, gece çorbası, sokak lezzetleri, süite odalarda konaklama, gün boyu spa ve özel masaj paketleriyle sizleri yılbaşı gecesinde bir arada olmaya davet ediyor.

 

 

ÇOCUK PROGRAMI

Sizler yılbaşı gecesi eğlenceli anlar yaşamak isterken çocuklarınızın da DoubleTree by Hilton Kocaeli Otel’i tarafından düşünüldü. ‘Çocuk Program’ı adı altında ebeveynler eğlenceli saatler geçirirken çocuklar da kendileri için ayrılan alanda eğlenceli aktiviteler yapacak. Otel, miniklerin sevebileceği yılbaşı çocuk menüsü oluşturdu, gönlünüzce siz ve çocuklarınızın eğlenebileceği tüm olanaklar DoubleTree by Hilton Kocaeli Otel’i aracılığıyla hazır durumda.
ETİKET :   DoubleTree by Hilton Kocaeli Otel yılbaşı gece yeni yıl parti eğlence otel yeme içme kocaeli

Tümü