Doğum günü hediyesi havuz başı partisi

Hüseyin Alçıoğlu, eşi Esin Alçıoğlu’nun doğum gününü havuz başında düzenlediği partiyle kutladı

11:12:30 | 2017-00-01

Haber: Bilal AKPINAR

 

EGDAŞ’ın ortaklarından elektrik mühendisi Hüseyin Alçıoğlu, zarif eşi Esin Alçıoğlu için görkemli bir doğum günü partisi düzenledi. Wellborn Luxury Hotel’in havuz başında gerçekleştirilen doğum günü partisine İzmit ve Gölcük Rotary Kulübü üyelerinin de aralarında bulunduğu seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Organizasyonun davetiyesinden pastasına kadar her ayrıntısıyla bizzat kendisi ilgilenen Hüseyin Alçıoğlu, gecenin kusursuz geçmesi için de büyük emek harcadı.


ERDİ SAHNE ALDI

Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan, ‘Türk Halk Bilimi Sözlüğü’ adını verdiği kitabıyla tanınan Esin Alçıoğlu, eşinin düzenlediği doğum günü partisinde sevdikleriyle bir arada olmaktan dolayı çok mutluydu. Gecede eşinin fotoğraflarından oluşan bir slayt gösterisi de hazırlayan Hüseyin Alçıoğlu’nun en büyük sürprizi ise sanatçı Erdi oldu. Doğum günü partisinde İzmitli sanatçı Erdi sahne aldı ve şarkılarını Esin Hanım için seslendirdi.

 

SÜRPRİZLERE DEVAM

2010 yılında evlenen ve Arel adında bir oğulları olan Alçıoğlu çifti en keyifli gecelerinden birini yaşarken, davetliler de bu mutlu ana tanıklık etti. Sadece doğum günlerinde değil bütün özel günlerde eşine sürprizler hazırlayan, onu mutlu edebilmek için çabalayan Hüseyin Alçıoğlu, bir organizasyondan daha alnının akıyla çıkarken, yeni sürprizler için hazırlıklara başladı. Yeni bir yaşa adım atan Esin Alçıoğlu ise gecede hediye yağmurunu tutuldu.

 

ETİKET :   EGDAŞ Esin Alçıoğlu Hüseyin Alçıoğlu