kocaeli , 23-02-2020

Doğanın Enerjisi’nin en iyileri belli oldu

Kocaeli, Bolu, Sakarya ve Düzce’de elektrik ihtiyacını karşılayan SEPAŞ Enerji tarafından düzenlenen ‘Doğanın Enerjisi Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni Sapanca NG Otel’de gerçekleştirildi

10:32:50 | 2018-07-25

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

SEPAŞ Enerji tarafından düzenlenen “ Doğanın Enerjisi” temalı fotoğraf yarışmasının ödülleri Sapanca NG Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Fotoğraf yarışmasının yanı sıra 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nın da kutlandığı geceye CEZ Group Türkiye Müdürü Petr Dokladol, SEPAŞ Genel Müdür Vekili Hakan Çağrı Poyraz, ünlü fotoğraf sanatçısı Coşkun Aral, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Baştürk Akça ve Doğu Marmara illerinden çok sayıda basın mensubu katıldı.

Binlerce kişinin doğa ile insan arasındaki enerji alışverişini fotoğrafa aktardığı yarışmada jürinin en beğendiği ilk üç fotoğraf sahibi keyifli gecede ödüllerini aldı. Dereceye girenler para ödülünün sahibi olurken aynı zamanda yarışmanın jüri üyeliğini de üstlenen Coşkun Aral’la birlikte Kapadokya’ya giderek fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenme fırsatı yakalayacak.

KATILAN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM

Gecenin açılış konuşmasını yapan CEZ Group Türkiye Müdürü Petr Dokladol “Bu akşam sizlerle birlikte olmak bana gerçekten gurur veriyor. SEPAŞ’ın bu tip sosyal aktivitelerini gerçekten çok önemli buluyorum. Bu aktiviteler içerisinde fotoğraf yarışmasını da değerli buluyorum. Bu yarışmada dereceye girenlerin yanı sıra katılan tüm bireyleri tebrik ediyorum. Biz Sepaş olarak Avrupa’nın en büyük 10 şirketi arasındayız ve 9 ülkede çalışan bir şirketiz. 10 yıl önce Türkiye pazarına bir giriş yaptık ve artık SEDAŞ bizim en başarılı firmalarımızdan bir tanesi. Kocaeli, Sakarya ve Düzce dışında da müşterilerimiz bulunuyor. Bu gecenin keyfini çıkararak bir sonraki yıl tekrar buluşmayı diliyorum” dedi. 

KATILIM MEMNUNİYET VERİCİ DÜZEYDE

Dokladol’un ardından konuşan SEPAŞ Genel Müdür Vekili Hakan Çağrı Poyraz ise “Müşterilerimize sosyal projelerle ulaşmak istiyoruz. Yarışmamız kapsamında doğa ile insan arasında ki enerji iletişimini aradık. İnanıyorum ki en iyi fotoğrafı bulduk. Katılımda bizim için memnuniyet verici düzeydeydi. Bize bu projede destek veren başta Coşkun Aral’a, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Baştürk Akça’ya ve değerli jüri üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

YILMAZ BİRİNCİ OLDU

Sepaş tarafından düzenlenen Doğanın Enerjisi fotoğraf yarışmasının birincisi Fahri Yılmaz oldu. Yılmaz’a ödülünü CEZ Group Türkiye Müdürü Petr Dokladol takdim ederken Fahri Yılmaz ayrıca 3 bin lira para ödülünün de sahibi oldu. Yarışmacılardan Murat İbranoğlu ikinci olurken Nebiye Azak üçüncü oldu. Finale kalan ancak dereceye giremeyen yarışmacılara ise katılım belgesi verildi.

BİLGİLİ VE ORKESTRASI COŞTURDU

Ödül töreninin ardından Serdar Bilgili ve orkestrası, gecenin geri kalanında sahne aldı. ‘Düşünme Hiç, Begonvil, Dedikodu’ şarkılarıyla davetlileri coşturan Bilgili ve orkestrası gecenin sonunda büyük alkış aldı.

ETİKET :   sepaş doğanın enerjisi fotoğraf yarışması sapanca ng hotel