kocaeli , 25-08-2019

Denizcilik fakültesinin mezuniyet heyecanı

Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Denizcilik Fakültesi 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı mezunları bu gün düzenlenen mezuniyet töreni ile eğitimlerini tamamladılar.

13:26:12 | 2018-06-05

Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen mezuniyet törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Prof. Dr. Özcan Gündoğdu, Kocaeli Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, Bölüm Başkanları, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Mezuniyet töreni, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Gündoğdu’nun açılış ve selamlama konuşmaları ile devam etti. Ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yaptığı konuşmada, öğrencilerimizi Huzurun Başkent’i Karamürsel’de ağırlamanın verdiği mutluluktan ve memnuniyetinden bahsederek, okul yaşamlarının bitmesi ve gerçek dünyanın başlamasını üzerine kendilerine öğütlerde bulundu.  Konuşmaların sonunda 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı okul birincisinin duygu ve düşüncelerini anlatan konuşmasını yaptı. Son olarak öğrencilere mezuniyet belgelerinin dağıtılması ile birlikte 4 yıl beklenen o özel ana gelinerek kepleri gökyüzü ile buluşturdular.
ETİKET :   Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Denizcilik Fakültesi Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Karamürsel Belediyesi

Tümü