kocaeli , 21-11-2019

Karamürsel'de Demokrasi ve İnsan Hakları Günü kutlandı

Karamürsel Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yapılan programla Demokrasi ve İnsan Hakları günü kutlandı

17:43:29 | 2018-12-10

Karamürsel Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda Demokrasi ve İnsan Hakları Günü kutlandı. Programa katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a ilçe kaymakamı Ahmet Narinoğlu, ilçe milli eğitim müdürü Murat Çakır, Kocaeli Barosu Karamürsel Temsilcisi Avukat Sinem Serttürk, Karamürsel Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Adem Çalik, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler eşlik etti.

 

 

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk olarak okul müdürü Adem Çalik açılış ve selamlama konuşmalarının ardından ilçe kaymakamı Ahmet Narinoğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı. Ardından demokrasi ve insan haklarının günümüze kadar geliş sürecini anlatan Sinem Serttürk programa katılan herkesin Demokrasi ve İnsan Hakları Günü’nü kutladı.

 

Konuşmaların ardından Karamürsel Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo performansı sergilendi. Program da son olarak ilçe genelinde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından veridi.
ETİKET :   Karamürsel Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım insan hakları demokrasi kutlama yarışma Karamürsel Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi

Tümü