kocaeli , 22-01-2020

Dekorasyonda sıra dışı tasarımın adresi KRT Design

KRT Design; yemek odası, salon, mutfak, balkon ve teraslarda, tarz sahibi yaşam alanları oluşturmak isteyenlere özel tasarım ürünler sunuyor

16:06:10 | 2017-04-03

 

HABER: SERPİL ÇOLAK

Son yıllarda yaşadığımız mekanları sıradanlaştıran fabrikasyon mobilyalardan kaçmaya başladık.

Çünkü, misafirliğe gittiğimiz evde bizimkiyle aynı koltuk takımını görmek, aynı masa ve sandalyelerde oturup yemek yemekten artık sıkıldık. Sıra dışı, kimsede olmayan mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini tercih eder hale geldik. Kısacası, farklı ve yaratıcı çözümlerle özgün yaşam mekanları oluşturmak isterken, kişiye özel tasarımların peşine düştük. İşte bu noktada fabrikasyon üretim yapan büyük firmalardan ziyade, özgün tasarımlar sunan mobilyacılar girdi hayatımıza. KRT Design de bunlardan biri.

1

 

 

ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER


2003 yılından bu yana bahçe mobilyaları sektöründe var olan Akkurtoğlu Plastik’in sahibi Ömer Kurt tarafından yaklaşık iki yıl önce kurulan KRT Design, her yerde bulamayacağınız tasarım ürünlerin Kocaeli’deki tek adresi.

KRT Design’de; yemek odalarında, salonlarda, mutfaklarda, balkon ve teraslarda kullanabileceğiniz özel tasarım ahşap, metal, plastik ya da alüminyum masa ve sandalyeleri bulmanız mümkün.

Köseköy İstasyon Mahallesi’nde, D-100 Karayolu’nun hemen kenarında bulunan 4 katlı mağazada sadece masa ve sandalye yok. 600 metrekarelik mağazanın her katında farklı ürün gruplarına yönelik şık ve kaliteli tasarımlar yer alıyor. Özellikle ağaç kütük masalar, en çok ilgi gören ürünler arasında.

4

Havuzlu villalar ve siteler için şezlong ve şemsiye gruplarının satışının da yapıldığı KRT Design aynı zamanda otel, cafe ve restoranların oturma gruplarına yönelik özgün tasarımlar da sunuyor.

KRT Design’de, yeni konsept evlerde uygulanan ada mutfaklar için özel tasarlanmış bar taburelerinden tutun da salonlar için berjer koltuklara kadar değişik ürünler bulmanız mümkün. Özel tasarım sandalyelerde çok çeşitli kumaş seçeneği de sunan KRT Design, iç mekan dekorasyonunu tamamlayıcı ürünlerle de dikkatleri üzerine çekiyor. İzmit’te bu kadar çok çeşidin bir arada bulunduğu ve özel tasarım ürünlerin yer aldığı böylesine büyük bir mağaza olmadığını söyleyen KRT Design’in sahibi Ömer Kurt, “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” diyor. Mağazada satışa sunulan her ürünün adrese teslim edildiğini, firma olarak satış sonrası hizmeti de verdiklerini ifade eden Kurt, “Sattığımız her ürünün arkasındayız. Önemli olan müşteri memnuniyeti” diye konuşuyor.

2

 

 

SİESTA BÖLGE BAYİ


Gerek tasarımları gerekse ürün kalitesiyle ülkemizde sektöre yön veren Siesta’nın Kocaeli bölge bayisi de olan KRT Design, bahçe mobilyalarında da çok iddialı. Koltuk ve sandalyelerden masalara, taburelerden şezlonglara ve çocuk grubuna kadar son derece şık ve kaliteli bahçe mobilyalarının yer aldığı KRT Design’de ahşap ve rattan salıncak çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Firma aynı zamanda Siesta’nın yerli üretimi rattan ürünlerin satışına da başladı. Şimdiye kadar hep ithal rattan ürünlerin satışını yaptıklarını, artık yerli üretime geçildiğini söyleyen KRT Design’in sahibi Ömer Kurt, “Yerli üretimde kalite aynı ancak fiyat daha uygun. Yerli üretimin bir avantajı daha var, modüler ürünlerde eskiyen bir parçanın yerine yenisini koymanız mümkün. Aynı zamanda firmadan her türlü hizmeti de alabiliyorsunuz. Bu da müşterinin yararına” diyor.

3

 

 

ORGANİZASYON FİRMALARI İÇİN


KRT Design aynı zamanda sıra dışı tasarım ve birbirinden özel modellerle harika mekanlar oluşturmanıza olanak sağlayan Vitale markasının da bayisi. Son zamanların en özgün tasarımlarına imza atan, görsel sunum ve zenginliğin doruklarında gezen Vitale, KRT Design sayesinde artık size çok daha yakın. Dekorasyon ve estetiğin en  belirleyici parçalası olan aksesuarlarla evinizde ya da iş yerinizde daha kaliteli, daha farklı ve daha dikkat çekici mekânlar yaratmak istiyorsanız, KRT Design’a uğramanız yeterli. KRT Design; otel, cafe ve restoranların oturma gruplarına yönelik çözümler üretirken organizasyon firmalarını da unutmadı. Mağazada, düğünlerde kullanılacak masa ve sandalyelerin satışı da yapılıyor. Evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız ve yalnızca size özel, tarzınızı yansıtan mobilyalarınız olsun istiyorsanız, KRT Design’e mutlaka uğrayın.

5

İLETİŞİM

İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi
No: 171 Köseköy/ Kartepe


Web: www.krtdesign.com.tr

Tel: 0 262 335 49 32

GSM: 0 541 673 50 26
ETİKET :   dekorasyon KRT Design

Tümü