kocaeli , 26-09-2020

25 dakikada forma girin: FIT INSIDE STUDIO

Girişimci iş kadını Aynur Hacıhüseyinoğlu ile fitness ve EMS antrenörü Burcu Erken güç birliği yaptı. İki kadın, kurdukları FIT INSIDE Studio ile 25 dakikada sizleri forma sokacak

11:59:09 | 2020-01-31

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

İzmit yeni bir spor stüdyosu daha kazandı. Girişimci iş kadını Aynur Hacıhüseyinoğlu ile fitness ve EMS antrenörü Burcu Erken, güç birliği yaptı, FIT INSIDE Studio’yu kurdu. İki kadın ortak, forma girmek, eklem ve kas ağrılarından kurtulmak isteyenlerin yeni adresi haline gelecek olan FIT INSIDE’n açılış törenini görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. Eski Real AVM karşısında, Körfez Mahallesi Ahmet Ergüneş Sokak No:21, Kat:4 Daire:17 İzmit adresinde hizmete açılan FIT INSIDE Studio’nun açılışına katılım bir hayli yoğundu.

 

FARKLI VE ETKİLİ

Açılışa; İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, eşi Hatice Yıldız, İYİ Parti il ve ilçe yöneticileri ile iki ortağın yakınları, dostları katılım sağladı. FIT INSIDE, üstün Alman teknolojisi ile üretilen EMS (Electro Muscie Stimulation) sistemine dayalı yeni nesil bir spor aktivitesi. FIT INSIDE, geleneksel spor aktivitelerinden farklı ve etkili olan EMS cihazıyla muhteşem bir deneyim yaşatıyor.

 

ANTRENÖR EŞLİĞİNDE

EMS antrenörleri Burcu Erken ve Volkan Uzala eşliğinde yapılan seanslarda kişiye önce tayt ve tişört veriliyor. Ardından kişinin vücudu ıslatılıyor ve EMS cihazının ürettiği akımı vücuda iletmesi için bir yelek giydiriliyor. 25 dakika boyunca kişiye akım verilerek kasların çalışması sağlanıyor. FIT INSIDE’ın ortağı antrenör Burcu Erken, “Bu eşsiz deneyimde; 4-5 seans sonra kişi performansının arttığını, eklem ve kas ağırlarının azaldığını, sıkılaşıp, inceldiğini fark edecek. Özellikle kadınların mustarip olduğu selülitler de 25 dakikalık bu müthiş antrenman sonra ortadan kalkıyor” dedi.

 

 

6 GÜN HİZMET VERECEK

Stüdyonun bir diğer ortağı girişimci iş kadını Aynur Hacıhüseyinoğlu da EMS cihazıyla forma girdiğini, sıkılaştığını ve inceldiğini bu etkiyi gördükten sonra böyle bir stüdyo açmaya karar verdiğini söyledi. Zamanı değerli olan olanlar için bulunmaz bir fırsat sunan FIT INSIDE Studio, pazar günleri hariç haftanın 6 günü açık olan FIT INSIDE, hafta içi 07.20-22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Cumartesi günleri ise 09.00-19.00 saatleri arasında açık olacak.

 

BOL KAZANÇLAR

Açılışta konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, iki kadına da başarılar diledi, bol kazançlar temenni etti. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de “İki kadının bir araya gelerek İzmitlilere böylesi anlamlı bir hizmet vermeleri gurur verici. Hayırlı olsun” dedi. Konuşmaların arından ‘hayırlı olsun’ dilekleriyle açılış kurdelesi kesildi ve davetliler, ikramları afiyetle tadarken, EMS cihazı hakkında da bilgi aldı.

FIT INSIDE’n açılışa özel üyelik kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun deriz.

 

 

İLETİŞİM

0262 324 24 45
0553 142 80 11
ETİKET :   FIT INSIDE spor 25 dakika antrenman performans etkili farklı antrenör alman teknolojisi fit sağlık burcu erken Aynur Hacıhüseyinoğlu volkan uzala açılış kocaeli

Tümü