Coffee Black Crow açıldı

PAYLAŞ

İzmit, kahve ve tatlılarda iddialı olan yeni bir kafeye kavuştu. Coffee Black Crow, yoğun bir davetli topluluğunun katılımıyla hizmete açıldı

HABER: SEMRA ÇELİK

İzmit’in en eski işletmecilerinden olan, İzmit’e ilk kafeyi, ilk düğün salonunu kazandıran daha sonra İnönü Caddesi’nde uzun yıllar ‘Moneta Home’ isimli mağazayı işleten Güneş Karaçetin, oğlu Deniz Karaçetin ve eşi Fahriye Karaçetin ile birlikte uzman olduğu bir sektöre adım attı. İnönü Caddesi Yeni Turan Anaokulu karşısında No: 110’da bulunan Moneta Home’u kapatan Karaçetin ailesi, farklı konsepti ve menüsüyle dikkat çeken Coffee Black Crow’u açtı.

EV YAPIMI TATLILAR

Dünyanın en revaçta olan kahve çeşitlerinin bulunduğu kafede ayrıca; çay çeşitleri, ev yapımı cheesecake, pasta, brownie, poğaça, elmalı tatlılar ve sütlü tatlılar da ikram edilecek. Kafe sahiplerinden Fahriye Karaçetin’in bizzat yaptığı tatlıları İzmitliler çok beğenecek. 300 metrekarelik 2 katlı alanda, 5 kişiyle hizmet veren kafe aynı anda 80-100 kişiyi ağırlayabilecek.kafe haftanın her günü 10.00-24.00 saatleri arasında açık olacak.

AÇILIŞI EROL KÖSE YAPTI

Kafenin açılışına; İzmit eski Belediye Başkanı Erol Köse, Biz İzmit’iz Grubu’nun kurucusu Hüseyin Erol ile Karaçetin ailesinin çok sayıda dostu ve yakını katıldı. Açılış kurdelesinin kesiminde konuşan eski başkan Erol Köse, “Karaçetin ailesinin benim için önemi büyük. Onlar İzmit’in ilk düğün salonu olan Karaçetin Düğün Salonu’nu açarak İzmit’e büyük hizmet ettiler. Yeni işletmemizde aileye hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ESNAFLIKTA İDDİALIYIZ

İşletme sahibi Güneş Bey, “Esnaflıkta iddialıyız. Müşterilerimiz aldıkları hizmetten çok memnun kalacak” dedi. Kendinizi adeta evinizde hissedeceğiniz kafenin sıcak ortamında dostlarınızla, sevdiklerinizle kahvenizi yudumlarken keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın