kocaeli , 22-05-2019

Çocuklar için zumba yaptılar

Fit4ever ve Kocaeli Anneleri Derneği, ihtiyaç sahibi 10 çocuğa yardım etmek için ortak bir projeye imza attı. Fit4ever’in ev sahipliğinde 1 saat zumba yapan yaklaşık 25 kadın, yaptıkları maddi destekle 10 çocuğun hayatına dokundu

15:08:53 | 2018-03-26

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

İlimizde kısa süre önce İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde açılan ve sporseverlerin büyük ilgisiyle kentin en rağbet gören spor merkezi olan Fit4ever ile Kocaeli Anneleri Derneği anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Kulübü, Kocaeli Life dergisi ve Mon Medya’nın da desteğiyle ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak için bir zumba etkinliği düzenlendi. Fit4ever’da gerçekleşen Zumba etkinliği için satılan biletlerin parası ihtiyaç sahibi 10 çocuğa gönderilecek. Fit4ever ve Kocaeli Anneleri Derneği ortaklığında çocuklar yararına zumba hocası Ebru Mısırlıoğlu’nun yönetiminde 1 saat zumba yapan yaklaşık 25 kadın, yararlı bir projeye destek oldukları için çok mutluydu.

 

HÜRRİYET’TEN TAM DESTEK

Fit4ever’in pazarlama sorumlusu Şehbal Özbek, Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya, dergimizin imtiyaz sahibi Zeynep Akar, dergimizin genel yayın yönetmeni serpil Çolak, Autobella firmasının ortaklarından Feyza Ekşi Muti’nin destek verdiği projede kadınları CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet de yalnız bırakmadı. Böylesi anlamlı bir projeyi hayata geçirdikleri için Fit4ever ve Kocaeli Anneleri Derneği yöneticilerini tebrik eden Hürriyet, çocuklar yararına olacak her projede yer alacağını da söyledi.

 


10 ÇOCUĞUN İHTİYAÇLARI İÇİN

Katılacağı bir program nedeniyle zumba yapamayan Fatma Kaplan Hürriyet, zumba yapan kadınları bir süre seyretti. Daha sonra kadınlarla sohbet eden Hürriyet, parti programına katılmak için salondan ayrıldı. Fit4ever Pazarlama Sorumlusu ve projenin fikir sahibi Şehbal Özbek, çocuklarına yararına projelerde bundan sonra daha çok yer alacağını söyledi. Çocuklar yararına yapılan 1 saatlik zumba dersinden elde edilen gelir, 10 çocuğun ihtiyaçları için kullanılacak.
ETİKET :  

Tümü