Çocuklar için yılbaşı önerileri

PAYLAŞ

EĞLENCELİ SOFRALAR

Aralık ayı demek, yeni yıl hazırlıklarının yavaş yavaş başlaması demek. Biz de bu ay sizlere çocuklarınız ile evde geçirebileceğiniz keyifli bir yılbaşı akşamı için bir kaç öneri derledik. Evde bir yılbaşı geçirecekseniz eğer, hem çocuğunuz için eğlenceli hem de bol bol yeni yıl kokan bir sofra gerekli. İşte, evde kendinizin de yapabileceği, eğlenceli masa süsleri!

HEDİYE OPERASYONU

Arthur Christmas

Yılbaşı akşamı ailece televizyon karşısına geçip keyifli bir film izlemek isterseniz, işte size bir öneri: Noel Baba’nın en küçük oğlu Arthur’un, yılbaşı gecesi geride kalan son hediyeyi teslim edebilmek için yaşadığı macerayı anlatan bu filmi biz çok sevdik…

YENİ YIL DÜŞÜ

Lori Evert

Yeni Yıl Düşü’, Alya adındaki kırmızı cüce şapkalı sevimli bir kızın, Noel Baba’nın elflerinden biri olma hayali ile çıktığı yolculuğu konu alıyor. Alya’nın bu yolculukta karşılaştığı zorlukların üstesinden sevgi ve nezaket ile nasıl geldiğini anlatan; fotoğrafları ve hikayesiyle içinizi ısıtacak bir kış masalı olan bu kitabı biz çok sevdik.

BINGO LOTTO

Yeni yıl akşamlarının vazgeçilmezlerinden olan, 7’den 70’e her yaş grubuna hitap eden tombala, ailece yapılacak keyifli bir aktivite olabilir. Klasik tombalaya alternatif olabilecek, çevirme küresiyle daha modern versiyonu sayabileceğiniz Bingo Lotto oyununu biz çok sevdik.

Bir Cevap Yazın