kocaeli , 11-08-2020

Çocuklar bu parkı çok sevecek

İzmit Belediyesi çocukların güvenli bir şekilde oyun oynarken, ailelerinin de nefes alabileceği yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyor bu kapsamda yeni oyun alanları ve parklar yapılıyor

11:40:29 | 2019-08-21

İzmit Belediyesi çocukların güvenli bir şekilde oyun oynarken, ailelerinin de nefes alabileceği yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda İzmit Belediyesi tarafından Gündoğdu Mahallesi’nde inşasına başlanan parkın yapımı sürüyor. İzmit Belediyesi çocukların daha iyi şartlarda ve güvenli şekilde oyun oynayabilecekleri aynı zamanda hayal güçlerini de geliştirebilecekleri alanlar yaratmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Gündoğdu Mahallesi Molla Recep Sokak ile Bucak Sokak arasındaki parkın inşası sürüyor. Toplam 2800 m2 alana sahip olan parkta çocukların fiziksel gelişimlerine ve hayal dünyasına katkı sağlayacak macera parkuru, tırmanma elemanı, salıncak ve kaydıraklar yer alacak. Park yapımı kapsamında ayrıca oyun alanının zemini kaplanarak yeşillendirme çalışmaları yapılacak. Parkın içinden geçen ve iki sokağı bağlayan merdiven yapımı tamamlandıktan sonra İzmitlilerin hizmetine sunulacak.
ETİKET :   İzmit Belediyesi yeni hizmet çocuk park oyun alanı kocaeli

Tümü