kocaeli , 28-11-2020

Çerkes lezzetleri Haluj Cafe'de

Çerkes mutfağından lezzetleri bulacağınız Haluj Cafe &Bistro, yoğun katılımın olduğu bir organizasyonla hizmete açıldı

17:27:08 | 2019-04-26

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

 

İzmit’te iki kadın güçlerini birleştirdi, Çerkes mutfağını İzmit’e getirdi. Yasemin Met ile Arzu Gür, İzmit Tepecik Mahallesi’nde Haluj Cafe & Bistro’yu hizmte açtı. Çerkes mutfağından tatların sunulduğu, ev yemeklerinin yapıldığı ve yine Çerkes mantısı olan Haluj severlerin tercih ettiği bir mekan olan Haluj Cafe'nin açılışını İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet gerçekleştirdi.

 

 

 

KATILIM YOĞUNDU

Açılışa; CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, eski milletvekili ve eski belediye başkanı Erol Köse, eski milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP’li ve İYİ Partili çok sayıda isminin aynı sıra Met ve Gür’ün yakın dostları ile akrabaları katıldı. Katılımcılar, Çerkes müzikleriyle karşılandı.

 

 

 

BAŞKAN HÜRRİYET AÇTI

Dualar eşliğinde açılış kurdelesini kesen başkan Fatma Kaplan Hürriyet, yeni iş yerinin İzmit’e hayırlı olmasını diledi, iki kadına da bol kazançlar temennisinde bulundu. Katılımcılar daha sonra Haluj Cafe’nin içini gezerek ikramlardan tattı. İzmit Tepecik Mahallesi İnönü Caddesi, Tepecik Sokak No: 6/B ‘de hizmete açılan Haluj Cafe & Bistro, sabah 08.00 itibariyle hizmet vermeye başlıyor.

 

 

 

KAHVALTIDAN YEMEĞE KADAR HER ŞEY VAR

Çerkes lezzetlerinin yanı sıra, kahvaltıdan öğlen yemeğine, birbirinden leziz tatlılardan çeşit çeşit çaylara, kahvelere kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, şık dekorasyonu ve güler yüzlü hizmetiyle keyifli vakit geçirebileceğiniz Haluj Cafe, geç saatlere kadar misafirlerini ağırlayacak. 

 

 
ETİKET :   haluj cafe bistro kafe yeme içme mekan izmit yasemin met arzu gür iş kadını girişimci kadın çerkes mutfağı ev yemeği kocaeli kocaeli life

Tümü