Bu sınavı kaçırmayın!

PAYLAŞ

Türkiye’nin en başarılı okullarından Nesibe Aydın’da okumak istiyorsanız, bu sınavı kaçırmayın!

Ankara’nın en başarılı eğitim kurumlarından biri olarak adını tüm Türkiye’de duyuran, bu başarısını Konya ve Antalya’dan sonra ilimize de taşımaya hazırlanan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Yahya Kaptan Mahallesi’nde açılıyor. İlk etapta Anadolu-Fen Lisesi olarak eğitim verecek olan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, öğrencilerini sınavla seçecek. Baraj puanını yakalayabilenler Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nda okumaya hak kazanacak.

25 MART’TA SINAV

Siz de çocuğunuzun kursa gitmeden ve özel ders almadan okuduğu okulda üniversite sınavına hazırlanmasını istiyorsanız, Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın açtığı okula giriş ve bursluluk sınavını kaçırmayın! 25 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek bursluluk ve giriş sınavına katılabilmek için onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresini ziyaret ederek form doldurmanız yeterli. Kısıtlı kontenjandan yararlanmak için sınav kaydınızı bir an önce oluşturmayı unutmayın!

ÖN KAYIT İÇİN: Okula giriş ve bursluluk sınavına ön kayıt için 0 850 733 19 84 numaralı telefonu arayabilir ya da www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresinden ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Ön kayıt bürosu: Yahya Kaptan Mahallesi, Kardelen Sokak, No:5/A, Zemin Kat, İzmit/KOCAELİ

Bir Cevap Yazın