kocaeli , 30-11-2020

Biz çok sevdik

Yabancı dil eğitimi, çağımızda eğitim hayatının en önemli konularından biri. Birçok uzmana göre, çocuklar bir yabancı dile ne kadar erken yaşta aşinalık kazanırsa, o dili konuşma yeteneği o derece artıyor. Bizler de sizin için çocuğunuzun yabancı dil öğrenimine katkıda bulunabilecek birkaç fikir derledik.

12:54:22 | 2019-04-11

Minik Gezginler Dünya Dillerini Keşfediyor: Mick Webb

Dünyanın en yaygın dillerini inceleyerek, çocuklarınıza kendi dil öğrenme yolculuğuna çıkma fırsatı sunan: içinde birçok dille ilgili özellikler, temel kelimeler ve telaffuz tüyoları bulunan bu kitabı biz çok sevdik.

 

 

Kelime Avı Pathwords Jr.

6 yaş ve üzeri çocuklar için İngilizce kelime dağarcığını geliştiren; düşünme ve mantık yürütme becerilerine katkıda bulunan; taşınabilir kutusuyla her yere yanınızda götürebileceginiz bu kelime oyununu biz çok sevdik...

 

 

 

BrainBox English Kutu Oyunu

Gramer, noktalama işaretleri, heceleme, fiiller, edatlar, zamirler, zarflar, eş anlamlılar… Çocuğunuzun, İngilizce ile ilgili daha birçok konuyu pekiştirmesini sağlayacak bu oyunu biz çok sevdik.

 

 

 

LingoKids Mobil Uygulama   

2 yaş ve üzerindeki tüm çocuklar için eğlenceli İngilizce öğrenimi imkânı sunan; çocuğunuzun mevcut İngilizce düzeyine göre belirlenen kullanım senaryolarına ve eğlenceli grafiklere sahip; animasyonlu arayüzü sayesinde oldukça popüler ve eğlenceli olan bu mobil uygulamayı biz çok sevdik.

 
ETİKET :   LingoKids BrainBox English Pathwords Mick Webb yabancı dil yabancı dil eğitimi ingilizce

Tümü