kocaeli , 30-11-2020

Biz çok sevdik...

11:02:50 | 2018-09-08

HAZIRLAYAN: ASLI GENCAL-BÜŞRA SAVAŞ UÇARI

 

Bir çok çocuğun kendisini dışa vurma şeklidir, sanat. Gerek müzik gerekse resimle kendisini en iyi şekilde ifade eder, kendisiyle baş başa kalır. Biz de bu ay çocuğunuzu küçük yaştan itibaren sanat ile iç içe büyütebilmenize imkan sağlayacak bir kaç fikir derledik.

 

 

İstanbul Modern Müze'de eğitim

Modern ve çağdaş sanatı çocuklarla samimi bir ortamda buluşturup, anlaşılırlığını artırarak herkes için erişilebilir kılan; 4-15 yaş grubu öğrencilere ücretli / ücretsiz birbirinden farklı birçok atölye ve eğitim programı sunan İstanbul Modern’in eğitim bölümünü biz çok sevdik. www.istanbulmodern.org/tr

 

 

 

Kader Aktü Sanat Atölyesi  İzmit

‘Yaratıcı Çocuk ve Gençlerle Farkındalık Atölyeleri’ ile kentimizde fark yaratan ve sanat alanında büyük bir boşluğu dolduran Kader Aktü Sanat Atölyesi’ni biz çok sevdik.

 

 

 

 

 

Osman Hamdi Bey’den Picasso’ya Çocuklar İçin Sanat; Süreyya Evren

Biliyoruz ki çocuklar en harika sanatçılar; çok mühim sanatçılar da bu saflığa erişmek için çabalamışlar. İşte resme ilgisi olmayan çocukların bile bu halini bozmadan fikir vermek, yönlendirmek için fevkalade bir destek. Biz bu kitabı çok sevdik.

 

 

 

Çocuğun Görsel Sanat Eğitimi; Zerrin Kehnemuyi

Çocuğun görsel eğitimini kolaylaştıracak yöntemler, desen, boyama, baskı, heykel, kabartma teknikleri hakkında açıklamalı bilgi bulabileceğiniz; ebeveynler ve eğitimciler için kılavuz niteliğindeki bu kitabı biz çok sevdik.
ETİKET :   biz çok sevdik kids life aslı gencal büşra savaş uçarı çocuk eğitim kitap eğlence

Tümü