kocaeli , 01-12-2020

Biz çok sevdik

Yaz aylarında çocuklar için açık havada vakit geçirmekten daha keyiflisi yok. Biz de onların bahçede ya da balkonda gönüllerince eğlenmesine yardımcı olacak birkaç iyi fikri sizler için derledik

11:21:06 | 2018-08-08

HAZIRLAYAN: ASLI GENCAL-BÜŞRA SAVAŞ UÇARI

 

Bundera Angel Salıncak

2-12 yaş arası çocukların kullanımı için hazırlanmış bu keyifli ürünü, ufaklığınız her gün düzenli olarak kitap okuma köşesi olarak kullanabilir. Çocuklar için her anlamda ideal bir tasarım olan bu ürünü biz çok sevdik.

 

 

Bosh Bahçe seti

3-9 yaş çocuklar için üretilmiş olan bu bahçe setiyle balkon ya da bahçenizde çocuğunuz için bir ekim köşesi oluşturabilir ve onun düzenli olarak bu minik bahçeyle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Step 2 Kum oyuncakları seti

Step 2 markasının birbirinden değişik ve eğlenceli oyuncaklarıyla çocuğunuza harika bir su ve kum oyun köşesi kurabilirsiniz. Biz bu harika oyuncakları çok sevdik.

 

 

NEŞELİ BOTANİK

Ekopolis Erkan Şamcı, doğal yaşamdan uzaklaşmamamız için gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisi de çocuklar için eklemiş. Miniğiniz için açık alanda kurduğunuz bir fen köşesine bu kitabı da mutlaka ekleyin. Birbirinden eğlenceli 50 deneyin olduğu bu kitabı biz çok sevdik.
ETİKET :  

Tümü