kocaeli , 11-08-2020

Açelya Botanik 'aşk' taşıyacak

Sevgilinize aşkınızı anlatmanın en iyi yolu, çiçeklerin dünyasından geçiyor. Açelya Botanik, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize en güzel aşk çiçeğini ulaştırmak için hazır

15:16:10 | 2020-02-11

14 Şubat Sevgililer Günü’nü iple çekenler, sevgililerinin aklını başından alacak hediyeler aramaya başladı bile. Ve lakin sevgilinize ‘seni seviyorum’ demek için küçük bir servet harcamanıza gerek yok. Bu özel günde hiç değişmeyen, eskimeyen, değerini kaybetmeyen, güzel bir çiçekle de aşkınız dile gelebilir, sevgilinizin yüzünü güldürebilir.

 

 

Peki, duygularımızı ifade edecek en taze ve güzel çiçekleri nerede bulabiliriz?

Verdiği kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetle tanınan, ilimizin köklü markası Açelya Botanik, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde hazırlıklarını tamamladı. Sevgilisine hem romantik hem de anlam taşıyan bir armağan vermek isteyen herkesi çiçeklerin büyülü dünyasına davet eden Açelya Botanik’in üçüncü kuşak temsilcisi Coşkun Sakarya, Sevgililer Günü için şunları söylüyor: “Çiçeksiz bir Sevgililer Günü düşünülemez. Sevgilileri mutlu etmek için personelimizle sahada olacağız. Sevgilisine çiçek göndermek isteyenler, sipariş vermek için 14 Şubat’ı beklemesin. Siparişlerini birkaç gün önce verirlerse, oluşacak yoğunluktan da etkilenmemiş olurlar” diyor.

 

 

Ayrıca, Açelya Botanik ‘Bonny Food’ markasının bayisi. Arzu eden müşterilerimiz, sevdiklerine çiçeğin yanında lezzetli çikolatalar da gönderebilir.

Eğer siz de sevgiliniz için en taze ve kaliteli çiçekleri arıyorsanız, İzmit ve Sakarya’daki Açelya Botanik mağazalarına uğrayabilir; 444 41 27’yi arayarak da siparişinizi verebilir; www.onlinecicekci.com.tr ve www.acelyabotanik.com adreslerinden çiçek sipariş edebilir ya da 0553.184 80 55 numaralı whatsapp hattından Açelya Botanik ile iletişime geçebilirsiniz.” Açelya Botanik, 10-15 Şubat tarihleri arasında, saat 08.00’den 24.00’e kadar sevgililer için çiçek taşıyacak.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136  İzmit-Kocaeli

Tel: (0262) 311 68 92

www.acelyabotanik.com

www.onlinecicekci.com.tr
ETİKET :   açelya botanik çiçekçi sevgililer günü 14 şubat sevgililer günü sevgili aşk çiçek kocaeli coşkun sarıkaya

Tümü