kocaeli , 27-01-2021

BİLNET, öğretmenler gününü kutladı

BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsünde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı. BİLNET Kocaeli Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz ve idareciler çeşitli hediyelerle pandemi döneminde de özveriyle görevlerini yerine getiren öğretmenlere çeşitli hediyelerle sürpriz yaptı

12:03:23 | 2020-11-25

BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü’nde pandemi nedeniyle uzaktan eğitime geçildi. Ancak kampüs öğretmenleri ve idareciler uzaktan eğitimde de okula gelerek, sınıflarda kurulan özel sistemlerle dersleri tahta başında anlatmaya devam ediyor. Bu şekilde daha etkin ders anlatımı ve öğrencilerle iletişim kuruluyor. Pandemi döneminde de görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiren öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutulmadı. 

 

24 KASIM KUTLAMASI

Millet Mekteplerinin açılışı ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği gün olarak 1981 yılından bu yana kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü, BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü’nde bu yıl da özel hazırlıklarla kutlandı. Öğrenciler tarafından hazırlanan özel Öğretmenler Panosu, kampüs fuayesinde sergilendi. Öğrenciler özel videolar çekerek öğretmenlerine sürpriz kutlama mesajları hazırladı. Ayrıca okul yönetiminin de öğretmenlere sürprizleri vardı.


KORKMAZ: FEDAKARLIĞIN TİMSALİ

BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda bir öğretmen olan Ali Korkmaz ile idareciler kampüs öğretmenlerinin bu özel gününün hediyelerle kutladı. Korkmaz, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi daha coşkulu ve toplu kutlamaları pandemi nedeniyle gerçekleştiremediklerini belirterek, “Pandemi hayatımızda birçok şeyi kısıtladı. Ancak bu zor günlerin yakında sona erip, eski günlerimize dönmeyi umut ediyoruz. Bu dönemde görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiren, fedakarlığın timsali öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.
ETİKET :   bilnet kocaeli okulları ali korkmaz öğretmen öğretmenler günü kutlama kocaeli okul öğrenci

Tümü