kocaeli , 13-08-2020

Bilgi Küpü Okulları'nın bursluluk sınavına yoğun ilgi

Kocaeli’nin eğitim markası Bilgi Küpü Okulları’nın bursluluk ve okula kabul sınavı, soğuk havaya rağmen yoğun bir katılımla gerçekleştirildi

12:49:37 | 2020-02-11

Bilgi Küpü Okulları’nın 8-9 Şubat tarihlerinde, Yeşilova Kampüs Yerleşkesi’nde yapılan bursluluk ve okula kabul sınavına yoğun bir katılım oldu. 4. sınıftan 11. sınıfa kadar öğrencilerin ter döktüğü sınavda velilileri de en az çocukları kadar heyecanlıydı. İki gün boyunca yapılan sınava giren öğrenciler, %100’den %20’ye kadar verilecek eğitim bursunu almak için çaba gösterdi.

Konuyla alakalı konuşan Bilgi Küpü Okulları Kurucu Genel Müdürü Kenan Demir şunları söyledi: “Kocaeli’nin 2003 yılından bu yana eğitim markası olan Bilgi Küpü Okulları her yıl düzenlediği bursluluk sınavının bir yenisini de bugün gerçekleştiriyor. Sınavımıza olan yoğun ilgi ve talep, yaptığımız işin doğruluğu ve güvenirliğini görmemiz açısından bizleri çok mutlu etti. Bilgi Küpü Okulları olarak görev edindiğimiz mutlu ve başarılı nesiller yetiştirme ilkesine gördüğümüz bu ilgiden sonra daha sıkı sıkıya sarılacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben buradan önümüzdeki yıl bizlerle birlikte olmak adına bu kadar yoğun ilgi ve alaka gösteren öğrencilerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyorum.”

 

 

VELİLER TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Bilgi Küpü Okulları’nın bursluluk ve okula kabul sınavına öğrencileri ile birlikte gelen veliler karşılaştıkları sıcak ve samimi ortamdan dolayı okul yönetimine teşekkür etti. Öğrencileri sınavda ter dökerken velileri de kendileri için hazırlanan ikramlıklardan tattı.  Veliler aynı zamanda birbirinden eğlenceli atölyelerde keyifli vakit geçirme fırsatı da buldu.

 

SINAV SONUÇLARI 13-15 ŞUBATTA AÇIKLANCAK

Bilgi Küpü Okulları’nın yapmış olduğu bursluluk ve okula kabul sınavının sonuçları 4.,5., 6. ve 7. sınıflar için 13 Şubat Perşembe günü; 8., 9., 10. ve 11. sınıfların sonuçları ise 15 Şubat Cumartesi günü açıklanacak.

 
ETİKET :   bilgi küpü okulları bilgi küpü koleji bilgi küpü özel bilgi küpü veli öğrenci bursluluk sınavı okula kabul sınav okul öğretmen yetenek kocaeli

Tümü