kocaeli , 25-01-2020

Bilgi Köprüsü'nde minikler gazete hazırladı

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta çift yabancı dil eğitimi veren Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda veli katılımlı meslek tanıtımları sürüyor. Sevgi Damlacıkları sınıfı için düzenlenen etkinlikte minikler bu kez gazetecilik hakkında bilgi sahibi olup merak giderdi

11:41:11 | 2019-04-03

SINIF GAZETESİ


Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda miniklere yönelik meslek tanıtım eğitimleri sürüyor. Sevgi Damlacıkları sınıfından son olarak sınıf öğrencilerinden Toprak Togay’ın annesi Semra Togay gazetecilik mesleğini anlatmak için etkinliğe davet edilirken, hep birlikte sınıf gazetesi de hazırlandı. Sevgi Damlacıkları Gazetesi için önce pozlar verildi. Sonrasında minik eller kendileri hakkında çıkan etkinlik haberlerinin kupürlerini kesip, hazırladıkları gazetelere yapıştırdı. Eğitici çalışmayla etkili bir öğrenme hedeflenirken çocukların okul öncesi dönemlerini en verimli şekilde geçirmelerini sağlayan, daha yaratıcı, özgün ve kalıpların dışında bireyler olabilmelerini amaçlayan bu ve benzeri etkinliklerin süreceği belirtildi.
Sınıf öğretmenleri Elif Muratoğlu ve Irmak Balcı, gazetecilik tanıtımı konusunda bilgilerini aktaran, sınıf gazetesi hazırlığında yardımcı olan Semra Togay’a teşekkür etti.

 

 

 
ETİKET :   Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu anaokulu kreş çocuk

Tümü