Beytül Kebap’ta sıra geceleri başlıyor!

PAYLAŞ

Kocaeli Ticaret Odası Sosyal Tesisi Beytül Kebap&Restaurant düğün, nişan gibi özel günler ve toplantı yemeklerinin dışında her ay düzenleyeceği sıra geceleri organizasyonuna hazırlanıyor

Karabaş Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı No:2 Kocaeli Ticaret Odası Sosyal Tesisi olarak hizmet veren Beytül Kebap Restaurant, sıra gecesi organizasyonuyla da farklı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Şanlıurfa’nın yöresel lezzetlerinden oluşan vazgeçilmez çiğ köftesi, yöresel kebapları, tatlıları eşliğinde ve en önemlisi Urfa’nın meşhur sıra gecesi ustalarının doyasıya eğleneceğiniz bir Urfa akşamı yaşatacağı Beytül Kebap’ta sıra gecesi organizasyonu 17 Şubat Cumartesi akşamı saat 19:00’da başlayacak.

AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ 16 TL

Beytül Kebap Restaurant, Kocaeli Ticaret Odası sosyal tesisi olmasının yanı sıra dışarıdan gelen öğle yemeği müşterilerine de hem ekonomik hem zengin öğle yemeği menü çeşitleriyle alternatifler sunuyor. Hafta içi hergün açık büfe öğle yemeğinde, çorbadan zeytinyağlı yemek ve salata barın yanı sıra, seçmeli ana yemek, tatlı ve sınırsız çay ikramını sadece 16 TL’ye sunuyor.

KAHVALTI ORGANİZASYONLARI

Kocaeli Ticaret Odası’nın sosyal tesisi olarak hizmet veren Beytül Kebap Restaurant, gün içinde öğle yemeği servisinin yanı sıra, kahvaltı organizasyonlarıyla da müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Zengin kahvaltı menüsü ve sınırsız çay ikramıyla başlayan kahvaltı, güleryüzlü hizmet ve üstelik 25 TL gibi ekonomik fiyatıyla da müşterilerin yüzünü güldürüyor. Siz kahvaltınızı yaparken çocuklarınızın da rahatça vakit geçirebileceği çocuk alanı Beytül Kebap Restaurant’ın sunduğu alternatif hizmetlerden.

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA TEK

Yaz aylarının vazgeçilmezi düğün organizasyonları için de çokça tercih edilen Beytül Bahçe, yemekli düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlarda da kişiye özel paketler sunuyor. Şehrin tam ortasında ama şehirden uzakmışçasına bir düğün yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Beytül Bahçe, 1500 kişilik açık alanda organizasyonlara imkan tanıyor. Sizde sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel anlar için Beytül Kebap & Bahçe ayrıcalığını yaşamak isterseniz 0262. 291 01 00 numaralı telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın