kocaeli , 29-11-2020

Bebeğinizi uyutmak için…

Bir bebeğin beslenmesi kadar önemli olan bir konu daha varsa, o da uykusu. Neyse ki günümüz anneleri bu konuda daha bilinçli ve şanslı. Artık annelere uyku düzenini sağlamada yardımcı olacak birçok kaynak ve ürün var. Bizler de bu ay sizler için bunları derledik

15:28:57 | 2018-01-10

BABAM UYUMAK BİLMİYOR

Coralie Saudo, Kris Di Giacomo

Akşam olunca bin bir bahane ile yatağa gitmek istemeyen inatçı miniklere, uyumamak için ısrarcı davranan bir baba üzerinden empati kurarak uyku alışkanlığı kazandırmaya çalışan bu kitabı biz çok sevdik.

 

 

BEBEK UYKU MUCİZESİ

Baby Susher
Anne karnındaki seslere benzer ‘şşşş’ sesi çıkararak bebeğinizin kendini güvende hissetmesini sağlayan ve sakinleşip uyku haline geçmesinde yardımcı olan yeni nesil bu ürünü biz çok sevdik.
 
 
 

CLOUD-B UYKU ARKADAŞI KUZU

Uyku arkadaşı, uyku eğitiminin olmazsa olmazlarından! Hem anne kalp atışları dahil 8 farklı rahatlatıcı ses ve melodi özelliği bulunan, hem de yumuşak dolgulu pofuduk yapısı sayesinde bebeğinizin vazgeçemeyeceği uyku arkadaşı olacak Cloud-B kuzuyu biz çok sevdik.

 

UYKUSUZ ANNE KALMASIN
Tansu Oskay

Pedagojide pozitif ebeveynlik yaklaşımı ile tanınan Tansu Oskay’ın hazırladığı, kendi kendine uykuya dalma konusunda zorlanan bebeklere yardımcı olacak esnek, keyifli ve kalıcı çözümler sunan bu kitabı biz çok sevdik.

 
ETİKET :  

Tümü