kocaeli , 05-07-2020

Bebeğiniz SPA keyfi yapsın

İlimizin bebeklere özel ilk ve tek SPA merkezi Bluuh Baby SPA Kocaeli, sonbahar ve kış aylarına özel kampanyalarıyla daha çok bebeğin SPA keyfi yapmasını sağlıyor

13:21:24 | 2019-10-03

Sonbahar ve kış aylarında bebeğinizi ve doğal olarak kendinizi eve kapmak istemiyor, bebeğinizle yapabileceğiniz aktiviteler araştırıyorsanız Bluuh Baby SPA Kocaeli sizi bekliyor. Kocaeli’nin ilk ve tek bebek SPA merkezi Bluuh Baby SPA, bebeklere SPA keyfi yaşatırken anneleri de el masajıyla ödüllendiriyor. Bluuh Baby SPA Kocaeli, ‘Mutlu anne mutlu bebek’ sloganıyla geçtiğimiz haziran ayında 0-10 aylık bebeklere kapılarını açı.

 

 

 

ANNE-BEBEK MUTLU

Merkezin kurucusu, bebek masajı konusunda uluslararası sertifikalara sahip eğitmen Gül Barboros’un gözetiminde 38 dereceye kadar ısıtılmış havuzlarda, boyun simidi yardımıyla yüzmenin tadını çıkaran bebekler daha sonra Gül Hanım’ın maharetli elleriyle yaptığı masajla rahatlıyor. Bebekleri SPA keyfini yaşayan annelerin ise el masajıyla ödüllendirildiği merkezde, anne de bebek de mutlu ayrılıyor.  

 

KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN

Yaz aylarını dolu dolu geçiren Bluuh Baby SPA Kocaeli, sonbahar-kış kaylarında bebeklerin SPA keyfinden mahrum kalmaması için özel kampanyalar hazırladı. Bebeklerin kas gelişimini, dengede durmasını ve kondisyonunu destekleyen Floating (suda dans) etkinliğinin yanından bebek masajı ve anneye el masajını bir paket içinde toplayan Bluuh Baby SPA, hafta içi ve hafta sonu anne ve bebekleri bekliyor. Bluuh Baby SPA Kocaeli’de bebeğiniz SPA keyfi yaparken siz de güzel vakit geçirmek bir yandan da el masajı yaptırmak istiyorsanız randevusuz gitmeyin deriz.

 

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

Yenişehir Mah., İncirlik Sk., No:23 İzmit

Telefon: 0555.018 73 87

Instagram: bluuhbabyspakocaeli

web: www.bluuhbabyspa.com
ETİKET :   bluuh baby spa merkezi gül barboros spa bebek masaj yüzme havuz bebek spa merkezi masaj eğitmeni bebek kocaeli kocaeli life izmit

Tümü