kocaeli , 27-01-2021

Başucu kitabınız olacak: HUNZA’NIN EL GÜNLÜĞÜ

Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba Ciğerdelen ile başarılı ekibi tarafından hazırlanan ve sağlıklı yaşamın kapısını aralamak isteyenler için bir başucu kitabı niteliğinde olan ‘Hunza’nın El Günlüğü’ bu ay raflardaki yerini alıyor

11:19:14 | 2021-01-05

Başarılı iş kadını Tuğba Ciğerdelen tarafından ilimize kazandırılan, Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp, sağlıklı ve fit kalmak isteyenlerin hayatına dokunmaya devam ediyor. Sağlık ve huzurun buluştuğu nokta olarak hafızalara kazınan Hunza Camp, 2021 yılına yine çok konuşulacak projelerle giriyor. Bir süre önce Gaziantep’teki ikinci şubesini açan ve şu sıralar Kartepe’deki yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde çok daha büyük ve konaklamalı bir merkez inşa etmeye hazırlanan Ciğerdelen, bununla da yetinmedi.

Başarılı isim, yeni yılı sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak isteyen herkes için bir başucu kitabı niteliği taşıyan ‘Hunza’nın El Günlüğü’ ile karşılıyor. Danışanlarına ve sağlıklı yaşamanın sırlarını öğrenmek isteyenlere bir sürpriz yapan Tuğba Ciğerdelen’in, ekibiyle birlikte hazırladığı ‘Hunza’nın El Günlüğü’ isimli kitap, ocak ayı içerisinde D&R’larda ve tüm kitapçılarda yerini alıyor. Sağlıklı beslenmeye dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Hunza’nın El Günlüğü, Boyut Yayınları’ndan çıkıyor.

150 sayfalık kitap, başarılı fotoğraf sanatçısı İsmail Hakkı Timuçin tarafından çekilen birbirinden güzel kareler ve diğer görsel öğelerle de renklendirildi. Tuğba Ciğerdelen, diyetisyen Türkan Dayıoğlu, pilates eğitmeni Selen Karaçam ile yoga eğitmeni Ece Var’ın bilgi, birikim ve tecrübelerini bir araya getiren Hunza’nın El Günlüğü; sağlıklı beslenme, diyet, spor ve yoga konularında dopdolu bir içeriğe sahip.

 

FOTOĞRAFLI ANLATIM

Sağlığını önemseyen herkesin, başarılı diyetisyen Türkan Dayıoğlu’nun tüm bilgi ve tecrübesinden faydalanabileceği kitapta ayrıca, pilates eğitmeni Selen Karaçam’ın vücudumuzdaki kasları nasıl çalıştırmamız gerektiğini gösteren fotoğraflı anlatımı da yer alıyor. Nefes teknikleri ve yoga ise yoga eğitmeni Ece Var tarafından yine fotoğraflarla anlatılıyor. İçerisinde birbirinden leziz ve sağlıklı yemek tariflerinin de bulunduğu kitabın, zengin içeriğiyle fark yaratacağına kesin gözüyle bakılıyor.

 

BİLGİ VE TECRÜBEMİZİ PAYLAŞTIK

Tuğba Ciğerdelen, Hunza Camp’ta uygulanan sağlıklı yaşam sistemini anlatan kitabı hazırlamaya nasıl karar verdiklerini şu cümlelerle anlatıyor: “Hunza Camp, çok iyi bir ekiple kuruldu ve yoluna devam ediyor. Bugüne kadar pek çok insanın yaşamına dokunduk. Bu süreçte bizim de bilgi ve tecrübemiz günden güne arttı. Bu birikimi daha fazla kişiyle paylaşmak istedim ve bunun en güzel yolunun da bildiklerimizi bir kitapta toplamak olduğunu düşündüm. ‘Hunza’nın El Günlüğü’ böyle bir düşünceyle doğdu.

Bu kitabı eline alan herkes, öncelikle neden kilo veremediği konusunda bilgi sahibi olacak. Fazla kilolardan kurtulmak ve sağlıklı bir yaşama ‘merhaba’ demek için ne yapması gerektiğini öğrenecek. Kitabı okuyan herkes, renkli, pırıl pırıl fotoğraflarla dolu sayfaların arasında dolaşırken yeni diyet yöntemleri, sağlıklı beslenmenin kuralları, diyet yemek tarifleri ve bu konularda doğru bilinen yanlışlar hakkında bilgilenecek.”

 

İLETİŞİM

Adres: Ali Kahya Fatih Mah.

İshak Paşa Cad. Kural Sok. No:12 İzmit

Telefon: 0532 733 35 41

Instagram: @hunza_camp

www.hunzacamp.com
ETİKET :   hunza camp hunzanın el günlüğü kitap tuğba ciğerdelen türkan dayıooğlu selen karaçam ece var kocaeli sağlıklı yaşam spor diyet diyetisyen

Tümü