kocaeli , 12-07-2020

Başkanlar güne sporla başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından dün Dereköy-Karamürsel halk plajı arası 7 km’lik alanda doğa yürüyüşü etkinliği gerçekleştirildi

12:03:55 | 2018-08-13

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Dereköy Sahil Projesinin güzergahı üzerinde yürüyüş yapan Başkanlar, aynı zamanda denize sıfır olarak yürümenin tadını çıkarttılar.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yürüyüş öncesi açıklama yaparak, Karamürsel’in her geçen gün daha da geliştiğini, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yaptığı çalışmalar ile  Kocaeli’ye örnek olduğunu söyledi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise Dereköy bölgesinin yapılan Osmangazi Körfez geçiş köprüsüyle birlikte çok değer kazandığını belirterek, bu alanda sahil düzenleme çalışmalarının bitmesi ile birlikte Karamürsel halkının yürüyerek ve bisiklet sürerek spora teşvik ettikleri için mutluluk duyduğunu söyledi.

7 Km’lik sabah sporunun ardından Mavi Bayraklı Karamürsel Halk Plajında düzenlenecek olan Açık Su Yüzme Şampiyonasına geçen başkanlar, güne spor yaparak dinç başladı.
ETİKET :   Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım doğa yürüyüşü Karamürsel Halk Plajı

Tümü