kocaeli , 13-07-2020

Başkan Yıldırım yüzme havuzu inşaatını inceledi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından inşaatı gerçekleştirilen Karamürsel Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu çalışmaları Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından denetlendi.

12:59:04 | 2018-07-09

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından inşaatı gerçekleştirilen Karamürsel Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yüklenici Firma ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yaptığı toplantıda Başkan Yıldırım’a çalışmalar hakkında brifing veren firma sahibi ve yöneticileri, eylül ayı içerisinde bitirilmesi için hızlandıklarını belirttiler. İnşaat alanını gezen ve çalışmaları sahaya inerek inceleyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel halkı için en iyisini istediğini belirterek, Kapalı Yüzme Havuzunu vatandaşlarımıza kazandıracağımızdan ötürü mutluyuz, açıklamasında bulundu.

Karamürsel’e kazandırılmasına sayılı günlerin kaldığı Kapalı Yüzme Havuzu18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilip toplam 5 bin 346 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Yapı alt zemin kat, zemin kat ve 1 kat şeklinde inşa edilecek. Alt zemin katta bay ve bayan spor salonları, mescit, mekanik ve elektrik teknik odaları ve tuvalet bulunacak. Üst zemin katta 12,50 m çarpı 25,00 m ebatlarında yarı olimpik yüzme havuzu, 3 m çarpı 7 m çocuk havuzu kafeterya, soyunma odaları, idari ofisler ve seminer salonu yer alacak. 1.kat ise spor salonları, 150 kişilik tribün ve wc’lerden oluşacak. Metal kenet saç ile çatısı yapılacak olan yapının çevresinde, andazit plaktaş ve bordür malzemeleri kullanılacak.
ETİKET :   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Karamürsel Belediyesi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kapalı yüzme havuzu

Tümü