Başkan Üzülmez her akşam bir mahallede

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, rahmet ve bereket ayı olan 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif ayında da hem gündüz hem gece hemşehrileriyle birlikte olmak için her akşam farklı bir mahalleyi ziyaret ediyor.

10:27:18 | 2018-05-30

Gündüz proje ve mahalle inceleme ziyaretlerini sürdüren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'i her akşam da ilçenin farklı bir mahallesinde teravihten sahura kadar hemşehrileriyle hasbihal edip istek ve talepleri dinliyor. Her akşam farklı bir mahallede Teravih Namazını kılan ve hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Üzülmez'e, cami cemaati ve mahalle sakinlerinin de ilgisi de yoğun oluyor.

AKAN KAN SON BULSUN

Sarımeşe ve Şefkatiye Mahallesi’nde Teravih Namazı sonrasında hemşehrileriyle bir araya gelen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, istek ve talepleri yerinde dinleyerek gereken talimatları ekiplere veriyor. 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif ayına kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Başkan Üzülmez "Şükür ve bereket ayı Ramazanra-ı Şerif ayına ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan ayını idrak ediyoruz. Müslüman coğrafyasında akan kanların Ramazan ayında kökten son bulmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.    

SICAK SOHBET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Teravih Namazı sonrasında ki buluşmalarına AK Parti Milletvekili Adayı Enver Zengin, İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Aydın, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar da eşlik etti. Teravih Namazını Derbent Mahallesi’nde kılan Milletvekili adayı Enver Zengin ve Başkan Üzülmez, namaz sonrası cami cemaatiyle içilen çaylar eşliğinde sohbet etti.

HALKIMIZ İZİN VERMEYECEKTİR

Ramazan'ın huzurunu ve bereketini Kartepeli dostlarla paylaşmaktan mutluluk duyduğunu belirten Milletvekili adayı Zengin, "Kartepemiz kentimizin turizm bakımından en zengin ilçelerin başında gelmektedir. Yaşanan her mevsim de Kartepenin ayrı bir güzelliği ortaya çıkmaktadır. Turizmin gelişmesi noktasında gereken bütün yatırımlar yapılmıştır, yapılmaya devam ediliyor. Şimdi önümüzde çok önemli bir seçim vardır. 16 yıldır AK Parti tarafından yapılan hizmetler yıkılmak istenmektedir. Halkımız bu yıkım ittifakına izin vermeyecektir” şeklinde konuştu.
ETİKET :   Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kartepe ramazan iftar

Tümü