kocaeli , 27-05-2019

Başkan Üzülmez'den miniklere sürpriz

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Kartepe’de ilk ders zilinin çalmasıyla başlarken, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilçe genelinde okula başlayan bütün öğrencilere tebrik kartı gönderdi.

13:40:28 | 2018-09-19

Tüm yurtta olduğu gibi Kartepe’de de 2018-19 Eğitim Öğretim yılı düzenlenen törenlerle başladı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in de katıldığı törenlerle ilk ders zili çaldı. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine aralıksız devam eden Belediye Başkanı Üzülmez, geleceğimiz olan çocuklara yönelik çalışmalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerle yıl boyunca çocukların yanında olan Başkan Üzülmez, ders başı yapan öğrencilere küçük bir sürpriz yaptı. 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ders başı yapan bütün öğrencilere tebrik kartı gönderdi. Zarfları merakla açan öğrenciler, Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in iyi dileklerini ilettiği mesajı ile mutlu oldu. 

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in mesajı

Sevgili Küçüğüm;

Yaşadığın toplum için bilgili, kültürlü ve başarılı bir birey olmak adına bu yıl da gayret göstereceğini biliyorum. Sen, milletimizin irfanını dünyaya anlatan bir elçi olacaksın. Sana güveniyor ve inanıyoruz.

Hüseyin ÜZÜLMEZ

Kartepe Belediye Başkanı
ETİKET :   Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Kartepe Belediyesi eğitim öğretim yılı

Tümü