Başkan Ayaz’dan Jandarma'ya ziyaret

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan'a iade-i ziyarette bulunarak, dün olduğu gibi bugün de güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi

12:59:09 | 2018-06-21

İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Salih Akbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Hüseyin Ayaz, Jandarma Genel Komutanlığı'nın 179. kuruluş yıldönümü dolayısıyla anı defterine duygularını yazdı.

Yaklaşık bir saat süren görüşme sonunda konuşan Başkan Hüseyin Ayaz, “Başiskele Belediyesi olarak güvenlik güçlerimize desteklerimiz her zaman devam etmektedir. Devletimizin her birimi bizim için çok önemlidir ve onlarla uyum içinde çalışıyoruz.” dedi. 

Jandarma Komutanları Aslan ve Akbaş da nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Ayaz’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler.

Vatandaşlar kadar kamu kurum kuruluşlarının da taleplerini yerine getiren Başkan Hüseyin Ayaz, Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı’nın uyuşturucu ile mücadele kapsamında kullanılmak üzere Başiskele Belediyesi’nden talep ettiği yeni nesil drone kamerayı Kocaeli İl Jandarma Komutanlığına hediye etti.
ETİKET :   Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Kocaeli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan Jandarma Genel Komutanlığı

Tümü