Balığın yeni adresi: KIYI BALIK EVİ

PAYLAŞ

Canınız Kız Kulesi’nin muhteşem manzarasında balık yemek mi istiyor? Bunun için artık İstanbul’a kadar gitmek yerine Kullar’daki Kıyı Balık Evi’ne gitmeniz yeterli

İstanbul’un muhteşem boğaz manzarası ve Kız Kulesi’nin ihtişamına karşı kim akşam yemeği yemek istemez ki. Hele ki geniş menü seçeneği ve fiyatlar da uygunsa. Herkesin biz istiyoruz dediğini duyar gibiyiz. O zaman sıkı durun. Ömer Faruk Özkanlı ve Hamza Keskin ortaklığında Başiskele Kullar’daki Mehmetağa Mahallesi, Dereboyu Sokak’ta Kız Kulesi Restaurant’ta yeni hizmete açılan Kıyı Balık Evi tam da böyle bir yer.

HERKESİ BEKLİYORUZ               

İstanbul’un en güzel sembollerinin yaşatıldığı Kız Kulesi Restaurant, muhteşem atmosferi eşliğinde sizi bir an da olsa kısa bir İstanbul gezintisine çıkartacak. Kıyı Balık Evi’nin her damak lezzetine uygun taze ızgara balıkları ise deyim yerindeyse midenizi şenlendirecek. Aile mekanı olmasından dolayı sıkça tercih edilen Kıyı Balık Evi’nde aynı zamanda fiyatlarda cebinizi yakmıyor. 6 yıllık restaurant tecrübesini şimdi de Kıyı Balık Evi’ne yansıtmaya hazırlanan ortaklardan Ömer Faruk Özkanlı, “Evlerinin sıcaklığında, taze ve lezzetli balık yemek isteyen herkesi bekliyoruz” diyor.

Bir Cevap Yazın