Ayaz: Hizmet etmek için hızımızı arttıracağız

PAYLAŞ

Başkan Ayaz, cuma buluşmalarının 17.sini Yeşilkent Mahallesi Merkez Cami’sinde gerçekleştirdi

Bölge halkının istek ve önerilerini birinci ağızdan dinledi. Düzenlenen toplantıya Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, ve İSU Başiskele Şube Müdürü Burhan Zeydal katıldı. ‘‘Bu güne kadar hayatını din, millet ve vatan için kaybetmiş tüm şehitlere Allah’tan rahmet diliyorum’’ diyen başkan Ayaz, “Değerli hemşehrilerim sizlerin 2009’da verdiğiniz yetkiyle hizmete başladık. Başiskele şuan 37 mahalleden oluşuyor ve 2017 nüfus verilerine göre nüfusumuz 93 binin üzerinde. 5. 71’lik bir büyümeyle Kocaeli genelinde iki yıldır ön sırada. Yani hem Başiskelemizde ikamet eden hem de yeni ilçemize taşınmış komşularımıza hizmet etmek için hızımızı artıracağız.” dedi.

BU GÜN BU SAYI 60

Başiskele Belediyesi’nin Yeşilkent Mahallesi’nde 2009 sonrasında yapılan hizmetlere değinen Ayaz; “ Fen İşleri Müdürlüğümüz olarak 5 milyon 774 bin lira gibi bir sayıyla, beton yol, dekoratif duvar ve perde duvar çalışmaları gerçekleştirdik. 2009 yılı öncesinde 34 cadde ve sokak varken bu gün bu sayı 60 olarak hizmet veriyor. Yani bu güne kadar 34 yeni cadde ve sokak ekleyerek alt ve üst yapısını gerçekleştirdik. Eskiden kahvehane şeklinde olan sosyal alanlarımız bugün ‘Semt Konakları’ olarak Yeşilkent Mahallemize kazandırarak gençlerimize, kadınlarımıza ve yaşlılarımıza çeşitli eğitimler veren faydalı mekanlar haline getirdik. Bizim burada bunları anlatmamızın sebebi sizlerle birlikte istişareli bir şekilde ileriye dönük daha büyük hizmetler yapmak içindir’’ dedi.

Başkan Ayaz, “Burada atıl vaziyette bulunan iş merkezlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyemizle birlikte engelli çocuklarımız için eğitim merkezi ve okul öncesi eğitim için sınıflar açacağız” diyerek mikrofonu vatandaşlara bıraktı.

Bir Cevap Yazın