kocaeli , 31-05-2020

Av. Öznur Ülgen hukuk büronu açtı

Kocaeli Barosu’nun genç avukatlarından Öznur Ülgen, kendi hukuk bürosunu açtı

16:22:30 | 2019-10-14

Kocaeli Barosu’nun genç avukatlarından Öznur Ülgen, kendi hukuk bürosunu açtı. Stajını ilimizin başarılı hukukçularından Av. Hüseyin Acurman’ın yanında yaparak 2018’de avukatlık ruhsatnamesini alan ve stajın ardından yaklaşık bir yıl süreyle Acurman Hukuk Bürosu’nda çalışan Av. Öznur Ülgen, geçtiğimiz günlerde ‘Ülgen Hukuk&Danışmanlık’ adıyla kendi bürosunu açtı. Ülgen’in İzmit Körfez Mahallesi, Berk Sokak, Barış İş Merkezi K:6 D:69’daki bürosunun açılışına; baro başkanı Bahar Gültekin Candemir, baro yönetim kurulu üyeleri, CHP İl Başkanı avukat Cengiz Sarıbay, önceki dönem baro başkanları, meslektaşları, ailesi ve  yakınları katıldı.

 

Açılışta konuşan Av. Hüseyin Acurman, "Sevgili meslektaşlarım, bugün benim yanımda staj yapıp ofisini açan sevgili Öznur'un ofis açılış törenine hoş geldiniz. Öznur stajını benim yanımda stajını yaparken bu mesleğe yakışır davranışlar içinde olacağını ispatladı. Bil ki her zaman yanındayım, birlikte yürümekten zevk duyarım. Bugün o mutluluğu tadıyorum. Yolun açık olsun” diyerek Ülgen’i tebrik etti.

 

 YOLU AÇIK VE AYDINLIK OLSUN

Kocaeli Barosu Başkanı Bahar Gültekin Candemir de "Öncelikle eğitimi için özveriyle emek veren kıymetli ailesini ve sonra onu meslek pratiğine hazırlayan Av. Hüseyin Acurman'ı tebrik ediyorum. Yolun açık ve aydınlık olsun. Meslek hayatın boyunca başarılar diliyorum” diye konuştu. Ardından açılış kurdelesi kesildi.

 

Açılış kurdelesini; Kocaeli baro başkanı Bahar Gültekin Candemir, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Av. Hüseyin Acurman ve Kocaeli Barosu önceki dönem başkanlarından Av. Ersayın Işık, Av. Sertif Gökçe birlikte kesti.

 
ETİKET :   kocaeli barosu avukat hukuk hukukçu ülgen hukuk bürosu öznur ülgen kocaeli

Tümü