kocaeli , 31-10-2020

AUTOBELLA’dan büyük yaz kampanyası

Pandemi sürecinde uyguladığı dezenfeksiyon işlemleriyle müşterilerinin sağlığını teminat altına alan Autobella, şimdi de başlattığı büyük yaz kampanyasıyla gündemde

11:41:44 | 2020-07-06

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Profesyonel araç bakım ve koruma uygulamaları alanında en güvenilir firmaların başında gelen Autobella, pandemi sürecinde yaptığı dezenfeksiyon uygulamalarıyla müşterilerine rahat bir nefes aldırdı. Feyza Ekşi Muti ve Aşkın Ekşi kardeşlerin sahibi olduğu, merkezi İstanbul’da bulunan Autobella, koronavirüs salgınında artan dezenfeksiyon ihtiyacına cevap verebilmek için otomobillerin yanı sıra konut, iş yeri, bina ve showroom’ları da bakterilerden arındırdı, adeta virüslere karşı savaş açtı.

 

 

ARAÇ, OFİS, KONUT

Uzman ekibiyle Kocaeli, İstanbul ve çevre illerde faaliyet gösteren Autobella, geride bıraktığımız dönemde 100’ün üzerinde ofis, işyeri ve evi bakteri ve virüslerden arındırdı. Başarılı çalışmalarıyla pandemi sürecinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin dezenfektan uygulama merkezi olarak hizmet veren firma; son 3 ayda sadece Kocaeli’de 15 bin aracı dezenfekte etti. Bu alandaki çalışmalarına devam eden Autobella; faaliyet gösterdiği Skoda, Seat, Toyota Kaya, Mercedes-Benz Mengerler Otomotiv ve Hyundai Fertan plazalarında bulunan tüm araçları da dezenfekte ediyor.

 

 

ÜCRETSİZ UYGULUYOR

Plaza müşterileri tarafından incelenen her aracı, günde en az 10 kez dezenfekte eden uzman teknisyenler, otomotiv sektöründe güvenli bir alışveriş ortamı yaratıyor. Servise gelen tüm araçların şoför mahallini de ücretsiz dezenfekte eden Autobella; artan temizlik ihtiyacına son teknoloji uygulamalarıyla cevap veriyor. Firma, detaylı iç-dış temizlik sonrası aracı sadece dezenfekte etmekle kalmıyor koltukları kılıflıyor, direksiyonu streç film ile kaplıyor ve aracı sahibine yüzde 100 dezenfekte olmuş şekilde teslim ediyor. Böylece araç sahibi, uygulama sonrası direksiyona dokunan ilk kişi oluyor.

 

 

İLK GÜNKÜ GİBİ

Autobella’da uygulanan detaylı iç-dış temizlik hakkında bilgi veren Aşkın Ekşi, şunları söyledi: “Geçirmiş olduğumuz sıkıntılı dönemde araçların en önemli ihtiyacı iç temizlik. Detaylı temizlik uygulamamızla tavan, taban, koltuklar, kapılar, plastik aksamlar, klimalar ilk günkü gibi tertemiz yapılıyor, bakterilerden arındırılıyor. Bu nedenle pandemi sürecinde araç kiralama şirketleri de dezenfeksiyon işlemleri için Autobella’yı tercih etti. Yüzlerce kiralık aracı dezenfekte ettik. Kiralık araç kullanan kişi ve kurumların içini rahatlattık.”

 

 

SERAMİK KAPLAMA…

Otomobilin içi kadar dışının da temiz ve yeni görünmesini isteyen sürücüler için seramik kaplama uygulamalarından da bahseden Aşkın Ekşi, “Seramik kaplama; sıvı olarak uygulanan şeffaf, parlak, camsı bir kaplama çeşididir. Otomobilin boyasında oluşabilecek tahribatları engellemek amacıyla uygulanır. Seramik kaplamayla araç yüzeyinde oluşması muhtemel çizikler, çatlaklıklar veya boyanın sökülmesi gibi sorunlar engellenir. Autobella olarak, seramik kaplamada oldukça başarılı ve iddialıyız.

Seramik kaplamayı sıfır ve ikinci el araçlarda rahatlıkla uyguluyoruz. İkinci el araçlarda, ilk olarak komple pasta cila yapıyoruz; ardından arabaya hare giderici uyguluyoruz ve son olarak otomobili yıkayıp, üzerine seramik kaplama sıvısını dökerek işlemi tamamlıyoruz. Seramik kaplama, araç üzerinde 3 yıl boyunca bir koruma sağlıyor” ifadelerini kullandı. Ekşi, detaylı iç-dış temizlik ve seramik kaplama uygulamasında yaz kampanyası başlattıklarının ve sürücülere yüzde 20 indirim uyguladıklarının da altını çizdi.

 

TEKNE TEMİZLİĞİ

Merkezi İstanbul’da bulunan Autobella’nın büyümeye devam ettiğini de sözlerine ekleyen Aşkın Ekşi, temmuz ayında İstanbul Kozyatağı’nda yeni bir şube daha açacaklarını müjdeledi. Pandemi sürecinde dezenfektan hammadde satışına da başlayan firma ayrıca; eldiven, siperlik, maske ve el dezenfektanından oluşan koruma kitlerini satışa sundu. Kocaeli’deki otomobil firmalarına da dezenfektan tedarik eden Autobella, yaz aylarının gelmesiyle tekne temizliği uygulamalarına da hız verdi. Güvenli ve sağlıklı bir tatil için teknesini baştan aşağı temizletmek ve dezenfekte etmek isteyen tekne sahipleri, Autobella’nın kapısını çalmaya başladı.

 

İLETİŞİM

Seat Keleşler Otomotiv - Toyota Kaya Plaza – Mercedes Mengerler Otomotiv -

Hyundai Fertan – Skoda Keleşler Otomotiv

Kocaeli irtibat no: O 553 457 88 04

www.autobella.com.tr

Web: www.autobella.com.tr

info@autobella.com.tr

Instagram-Facebook: @autobella
ETİKET :   araç ofis konut temizlik hijyen bakteri virüs dezenfektan otomobil kocaeli Autobella

Tümü