kocaeli , 02-07-2020

Atafen'de müzik ziyafeti

Özel Atafen İlkokulu Öğrenci Meclisi Başkanı Oya Kupşi, seçim öncesi verdiği söz unutmadı. Okullarına davet ettiği Bursa Devlet Senfoni Orkestrası sanatçılarının gelmesiyle arkadaşlarına unutulmaz güzel bir gün yaşattı

12:37:20 | 2019-11-14

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER

 

Özel Atafen İlkokulu Öğrenci Meclisi Başkanı Oya Kupşi, seçim kampanyası döneminde arkadaşlarına sanatsal içerikli projeler yapacağına dair söz vermişti. Bu kapsamda okul idarecilerinin desteğiyle davet edilen Bursa Senfoni Orkestrası sanatçıları, önceki gün Atafen İlkokulu öğrencilerine özel bir konser vermek için İzmit’e geldi. Okul salonunda idareciler, öğretmenler ve öğrenciler tarafından coşkuyla karşılanan Bursa Kent Kuartet sanatçıları Gökçe Özler, Duygu Özler, Argun Yıldıran ve Aslıhan Kupsi programın ilk sunumunda yaylı çalgılar gurubunda yer alan enstrümanlarını tanıtı.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Klasik müzik ve eserleri konusunda öğrencilerle mini bir söyleşi yaptılar. Ardından dünya klasikleri eserlerin seslendirilmesiyle başlayan konserin devamında, günümüzün sevilen eserleri de yer alınca coşku doruğa çıktı. Öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte eğitici ve eğlenceli saatler geçirdikleri için çok mutlu oldu, konuk sanatçılara ise çiçek sunarak teşekkür etti.

 
ETİKET :   özel atafen ilkokulu öğrenci öğretmen sanat kültür orkestra müzik izmit kocaeli

Tümü